00:06 04 اگست 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

نشریه مارکا مدعی شده که در قرارداد لوئیز سوارز با اتلتیکومادرید بندی وجود دارد که به ی اجازه می‌دهد به صورت رایگان از این تیم جدا شود.

به گزارش اسپوتنیک؛ با فصلی عالی که لوئیز سوارز در اتلتیکو مادرید می‌گذراند سرمربیان او را به عنوان بخشی اصلی از پروژه فعلی دیگو سیمئونه می‌دانند، از جمله این‌که وی کمک کرده تا این تیم نزدیک‌ترین برنده جام لالیگا باشد. با این حال طبق آنچه روزنامه مارکا فاش کرده، ستاره اروگوئه‌ای بندی در قراردادش دارد که به او اجازه می‌دهد در اواسط سال با وجود این‌که یک فصل دیگر در قراردادش دارد، به صورت رایگان از مادریدی‌ها جدا شود.

اگر او بخواهد، می‌تواند این رقم را فعال کند تا در 30 جون و در 34 سالگی بازیکن آزاد باشد. با این حال، مارکا همچنان مدعی شده که مُهاجم اروگوئه‌ای در پایتخت اسپانیا بسیار راحت است و احساس می‌کند که بخش مهمی از تیم اتلتی برای رقابت‌های آینده می‌باشد.

لحظه شیرین او علاوه بر اینکه با 16 گل، بهترین گلزن فصل لیگ است، اتلتیکو را به عنوان رهبر مطلق لالیگا نیز با خود یدک می‌کشد. با دریافت پانزده افزونی‌های پولی در حاشیه، او قبلاً یک پاداش اقتصادی مهم فعال کرده که اگر به 20 برسد، بیشتر می‌شود.

عملکرد عالی او باعث شد وی در جنوری گذشته با دریافت جایزه "پنج ستاره بازیکن" از "ماهو" به عنوان بهترین فوتبالیست تیمش شناخته شود و قبلاً در همان لحظه فاش کرد که در اتلتیکو بسیار خوشحال است: "تیم بسیار متحد است و یک تیم کاملاً رقابتی است که همه می‌خواهند به آنها کمک کنند."

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر