08:53 27 فبروری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

اسطورۀ فوتبال منچستریونایتد و سرمربی کنونی دربی کانتی خواهان حذف سیستم کمک داور ویدیویی از لیگ جزیره شد.

اسطورۀ فوتبال منچستریونایتد و سرمربی کنونی دربی کانتی خواهان حذف سیستم کمک داور ویدیویی از لیگ جزیره شد.

به گزارش اسپوتنیک، وین رونی خواهان حذف سیستم کمک داور ویدیویی از لیگ برتر شده و معتقد است که فوتبال بدون استفاده از این تکنولوژی بهتر است. رونی پس از تصمیمات جنجالی این هفته باور دارد که داوران باید بار دیگر قدرت تصمیم گیری درباره بازی‌ها را داشته باشند.

رونی با انتقاد از این سیستم گفت:«در تماشای لیگ برتر شاهد تصمیمات ناامیدکننده از طریق کمک داور ویدیویی بودیم و درک این که چطور چنین تصمیماتی اتخاذ شد سخت است. من شخصا قکر می‌کنم که فوتبال بدون استفاده از این تکنولوژی بهتر است».
سرمربی دربی کانتی در ادامه گفت:«حتی با این که ممکن است بارها پس از بازی از تصمیمات اتخاذ شده ناراحت باشید اما ما باید به کاری که آنها با تمام توان خود انجام می‌دهند تکیه کنیم. حتی اگر با بعضی از تصمیمات موافق نباشیم باید به آنها اجازه دهیم که کارشان را انجام دهند و به نظرات آنها احترام بگذاریم».

گل تساوی بخش جیمز مدیسون در پیروزی 3 - 1 لسترسیتی برابر لیورپول با اختلافی جزیی در خط آفساید مورد قبول واقع شد و رالف هازنهوتل، سرمربی ساوتهمپتون، از دو تصمیم بحث برانگیز درباره خطای هند در شکست 2 - 1برابر ولوز ابراز ناراحتی کرد.

مرتبط:

رونی: منچستریونایتد می‌تواند قهرمان لیگ برتر شود
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر