12:11 26 فبروری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

پدر کلمنت لنگلت مدافع فرانسوی بارسلونا در گفت‌وگویی فاش کرده که پسرش زمانی طرف‌دار دو آتشه پاریسن‌جرمن بوده است.

به گزارش اسپوتنیک، بارسلونا امشب در ورزشگاه نیوکمپ میزبان پاریسن‌جرمن است و رسانه‌های ورزشی جهان دو چشمی متوجه این دیدار و حواشی آن اند.

 لوپاریزین در آستانۀ این دیدار از مطلب جالبی پرده بر داشته و به نقل از پدر کلمنت لنگلت مدعی‌ست که این بازیکن زمانی طرف‌دار دو آتشه پاریسن‌جرمن بوده است.

پدر لنگلت در این مورد گفته است:" ما در 40 کیلومتری کمپ دی لوژ( کمپ تمرینی پاریسن‌جرمن ) زندگی می‌کردیم و او طرف‌دار پی‌اس‌جی بود".

لنگلت در توضیح این موضوع گفته است که طرف‌داری او از پاریسن‌جرمن به گذشته بر می‌گذشته و پس از اینکه وارد دنیای حرفه‌ای فوتبال شده است، دیگر هوادار نه بلکه حریف پاریسی‌ها بوده است.

او در این مورد گفته است:" پدر من مرا به کمپ تمرینی می‌برد تا تمرین آن‌ها( بازیکنان پی‌اس‌جی) را تماشا کنم. یادم می آید که رونالدینیو، پائولتا و بازیکنان بزرگ دیگر که تاریخ‌سازی کردند را آنجا ملاقات کرده بودم. اما آن زمانی بود که جوان بودم. زمانی که بازیکن حرفه‌ای شدم همه چیز تغییر کرد. زمانی که در«نانسی» بازی می‌کردم مقابل پاریسن‌جرمن قرار می‌گرفتم، دیگر طرف‌دار این تیم نبودم چون تیم حریف من بود. زمانی که درباشگاه هایی چون سویا یا بارسلونا بازی می‌کنید حتما طرفدار آن‌ها هم خواهید شد".

این در حالی‌ست که رسانه‌های کاتالانی نشر این موضوع را فشار بالای مدافع بارسا عنوان کرده و مدعی اند که نشر آن در چنین زمانی از سوی رسانه‌های فرانسوی مغرضانه است.

مرتبط:

خطر در کمین دو ستاره پی‌اس‌جی؛ کاتالان‌ها می‌توانند دو بازیکن حریف را از بازی برگشت محروم کنند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر