ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه یوونتوس رسما تأیید کرد که کاپیتان جورجیو کیه‌لینی در برابر پورتو آسیب جدی ندیده است.

به گزارش اسپوتنیک؛ جورجیو کیه‌لینی مدافع و کاپیتان یوونتوس پس از این‌که مجبور شد در دقیقه 35 بازی و در شب شکست تیم‌اش در لیگ قهرمانان مقابل پورتو از زمین بیرون برود گفته می‌شد با آسیب دیدگی جدی عضله روبرو است اما باشگاه تورینی تأیید کرد که آسیب دیدگی او جدی نیست.

در بیانیه باشگاه آمده: "کیه لینی صبح امروز تحت معاینه رادیولوژی قرار گرفت که از آسیب دیدگی عضله در ساق پا راست رنج می‌برد. وضعیت او روز به روز کنترل خواهد شد."

کیه لینی به دلیل مصدومیت تقریباً چهار ماه بین اکتوبر و جنوری به سختی در یوونتوس به میدان رفت اما در هر پنج بازی آخر لیگ 90 دقیقه کامل بازی کرده است.

یووه در حال حاضر در سری A چهارم است و به دنبال نتیجه ناامید کننده در مقابل پورتو، خود را برای بازی روز دوشنبه در زمین خودی برابر کروتونه آماده خواهد کرد.

در همین حال آندره آ پیرلو مربی این تیم تأیید می‌کند که آلوارو موراتا پس از بهبودی از مریضی در نیمه دوم درخشان ظاهر نشد.

وی به خبرنگاران گفت: "آلوارو قبل از مسابقه حال خوبی نداشت و حتی وقتی بازی تمام شد، بیمار بود. من دژان کولوسفسکی را از همان دقیقه اول انتخاب کردم زیرا موراتا به دلیل مشکل سلامتی حال خوبی نداشت، او چند روزی‌ست که در بهترین وضعیت‌اش به سر نمی‌برد، زیرا از آنفولانزا برگشته و هنوز بهبود نیافته است. او وقتی به زمان احتیاج داشت نتوانست خوب ظاهر شود و در پایان بازی مجبور شد دراز بکشد و خیلی خیلی خسته بود."

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر