09:16 01 اگست 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

جوردن هندرسون در دربی امشب مرسی ساید مقابل اورتون به دلیل مصدومیت پای‌اش از زمین بازی بیرون رفت تا به بحران آسیب دیدگی قهرمان لیگ برتر افزایش یابد.

به گزارش اسپوتنیک؛ امشب لیورپول در زمین خودی میزبان اورتون است که تا کنون بازی را 1-0 شکست خورده دنبال می‌کند اما جدا از نتیجه بازی برای یورگن کلوپ امشب بازی خوش پیش نرفت زیرا یک مصدوم در پی داشت که طی آن جوردن هندرسون کاپیتان لیورپول دچار آسیب دیدگی شد و در دقیقه 30 بازی جای خود را به نات فیلیپس 23 ساله داد.

هندرسون که در پست مدافع میانی بازی می‌کند جایی که لیورپول در این فصل با مشکلات زیادی از نظر مصدومیت روبرو شده، درست قبل از به پایان رسیدن نیمه اول، از زمین بازی خارج شد.

هندرسون پس از عبور از دوکوره در دقیقه 26 به نظر می‌رسید که باید از ناحیه کشاله ران آسیب دیده باشد احساس ناراتی می‌کرد. وی ابتدا تلاش نمود ادامه دهد ولی چند دقیقه بعد مجبورا زمین را ترک کرد.

ستاره انگلستانی در پُست مدافع میانی لیورپول با ویرجیل فن دایک، جو گومز و جوئل ماتیپ در پست مدافع میانی بازی نمود که حالا به جمع آنان در فهرست درمانی‌ها می‌پیوندد.

فابینیو که بیشتر فصل در پست مدافع میانی حضور داشت در دربی مقابل اورتون نیز با مشکل عضله غایب بود. فن دایک که در ماه اکتوبر در دربی با برخورد به پیکفورد دچار آسیب رباط شد از جایگاه تماشاگران این دیدار را می‌دید و نظارهگر صحنه مصدومیت و بیرون شدن هم تیمی‌اش از زمین بود.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر