21:09 24 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

کریستیانو رونالدو فوق ستاره پرتگالی یوونتوس در این فصل هنوز از روی ضربه ایستگاهی گلی به ثمر نرسانده است.

به گزارش اسپوتنیک؛ کریستیانو رونالدو در این فصل 16 گل در 18 بازی سری آ و 23 گل در 27 بازی (همه رقابت‌ها) به ثمر رسانده که وی را با 36 سال سن همچنان یک مهاجم قهار و تمام کننده واقعی نشان می‌دهد.

او از گل زدن خسته نمی‌شود و ستاره مورد نیاز یوونتوس است که مثل سال‌های گذشته چندان روزهای خوشی ندارد و حالا پس از بازی در لیگ خود را برای دیدار برگشت مقابل پورتو آماده نماید که چهارشنبه گذشته با حساب 2-1 باخت.

ضربات آزاد مستقیم 0/11

اما برای یک سال دیگر مهاجم پرتگالی هنوز در برابر ضربات آزادِ مستقیم یکی از ویژگی‌های عالی وی در طول سال‌های حضورش در لیگ برتر یا در رئال مادرید، مقاومت می‌کند. بین سری آ و لیگ قهرمانان اروپا کریستیانو در این فصل در مجموع یازده ضربه آزاد مستقیم زده که هیچ کدام به گل بدل نشده است.

مربی وی آندر آ پیرلو در یک کنفرانس مطبوعاتی از این آمار ضعیف گفت که "وکیا سیگنورا" نیاز به "گلزنی بیشتر از ضربات آزاد دارد" اما از رونالدو دفاع کرده و اطمینان داد "او روزانه تمرین می‌کند" تا نمایش خود را بهتر کند.

 

"او اخیراً خیلی بهتر شده است."

"درست است که ما نیاز به گلزنی بیشتر از روی ضربه‌های آزاد و مستقیم داریم. بعضی اوقات این جزئیات می‌تواند تعیین کننده باشد وقتی که صحبت از برنده شدن در بازی‌ها می‌شود، به ویژه هنگامی که با تیم‌های نزدیک به هم مواجه می‌شوید. رونالدو روزانه تمرین می‌کند، او سعی دارد خود را بهتر آماده سازد و اخیراً در این زمینه بسیار بهتر عمل کرده است."

پیرلو قبل از بازی با کروتونه در کنفرانس مطبوعای اظهار داشت: "او آرام تر است و من مطمئن هستم که در کوتاه مدت قصد دارد از روی ضربه‌های آزاد مستقیم گل‌های بیشتری به ثمر برساند."

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر