21:10 22 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی آرجنتینی پاری‌سن‌جرمن پس از شکست مقابل موناکو، خودش را مسوول نخست این شکست دانست و از ستاره فرانسوی تیمش پشتیبانی کرد.

به گزارش اسپوتنیک، شاگردان پوچتینو پس از عملکرد درخشان در نیوکمپ، متحمل ششمین شکست فصل خود در لیگ یک فرانسه شدند. پی‌اس‌جی در دیدار برابر موناکو با دو گل شکست خورد تا جایگاه دوم جدول رده بندی را هم از دست بدهد.

کیلیان امباپه با وجود درخشش در دیدار برابر بارسلونا در این بازی عملکرد ضعیفی از خود نشان داد و همین انتقادهایی را از او به دنبال داشت اما پوچتینو در نشست خبری بعد از بازی به حمایت از این بازیکن پرداخت.

پوچتینو در این باره گفت:«گاهی اوقات هر تلاشی نتیجه نمی دهد. تنها ام باپه نبود که امشب بد بود. کل تیم نتوانست عملکرد خوبی از خود نشان دهد و به همین خاطر هم شکست خوردیم. من ‌نمی‌توانم از امباپه انتظار داشته باشم که در همه بازی ها خوب ظاهر شود. فوتبال بر اساس شرایط و موقعیت ها و نوع حریفان تغییر می کند. قرار نیست که یک بازیکن در هر بازی بهترین باشد».
سرمربی پی‌‌اس‌جی در ادامه گفت:«من بعد از شکست همه نظرات و انتقادها را قبول می کنم. برابر شما مسئول نخست شکست قرار گرفته است و می توانید هر انتقادی کنید. اگر دنبال مسئول شکست هستید من هستم. تفاوت زیادی بین بارسلونا و موناکو چه در فضای بازی و چه در نوع رقابت وجود دارد. موناکو بسیار خوب بود و ما ضعیف تر از هر حریف بودیم و این دلیل شکست بود».

شاگردان پوچتینو اکنون چهار امتیاز با صدر جدول فاصله دارند و در جدول پس از لیل و لیون در رده سوم قرار گرفته اند.

در این بین موناکو که همچنان در رده چهارم جدول باقی مانده است، فاصله خود با پی‌اس‌جی را به دو امتیاز رساند.

 

مرتبط:

پی‌اس‌جی 0 – موناکو 2؛ شاهزاده‌ها پاریس را تسخیر کردند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر