20:48 24 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه دورتموند برای فروش ارلینگ هالند قیمتی نجومی را در نظر گرفته است.

به گزارش اسپوتنیک، ارلینگ هالند پس از پیوستن به دورتموند از سالزبورگ سیر صعودی خود را ادامه داد و در ترکیب زنبورها نیز نمایش بسیار خوبی ارائه کرده که منجر به مطرح شدن پیشنهادات زیادی برای باشگاه آلمانی شده است.

نشریه «دِیلی استار» فاش کرد باشگاه دورتموند اعلام کرده اگر ارلینگ هالند در تابستان 2021 تصمیم به جدایی از این باشگاه بگیرد، مبلغ فروش او 78 میلیون پوند خواهد شد و این رقمی است که ارزش بستن قرارداد 5 ساله را با مهاجم 20 ساله زنبورها  دارد.

ارلینگ هالند نمایش خیره کننده ای در دورتموند داشته و مورد توجه تیم های بزرگ اروپایی قرار گرفته است. این بازیکن 20 ساله از بهترین و آماده ترین مهاجمان حال حاضر فوتبال اروپاست و با توجه به شانس کم دورتموند برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا بسیار بعید است که در این تیم بماند.

مینو رایولا مدیر برنامه های هالند است. رایولا به همراه هالند به خوبی می دانند که ارزش این بازیکن باتوجه به درخشش در دورتموند بسیار بالا رفته است. هالند پیش شرط های سختی را برای تیمی که خواستار جذب او است قرار داده تا جایی که خواستار قرارداد 5 ساله با حقوق سالیانه 18 میلیون یورو شده است.

منچستر یونایتد و رئال مادرید به همراه چلسی مشتریان جدی هالند هستند و باید در تابستان منتظر جدایی این بازیکن بود.

 

مرتبط:

چراغ سبز یونایتد برای جذب دوباره هالند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر