21:53 22 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

برنده توپ طلا که یکی از مهاجمان تاریخ فوتبال است، به این باور است که ارلینگ هالند به یکی از بهترین‌های دنیای فوتبال مبدل خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک، فن باستن، اسطوره هالندی میلان به این باور است که ارلینگ هالند، مهاجم بورسیا دورتموند به یکی از بهترین های دنیای فوتبال تبدیل خواهد شد.

اسطورۀ فووتبال هالند و برنده سه توپ طلا که یکی از بهترین مهاجمان تاریخ فوتبال است، در این خصوص گفت:«آیا هالند، روبرت لواندوفسکی جدید است؟ نه، من فکر می کنم او حتی از لواندوفسکی هم بهتر است. کسی که در این سن چنین توانایی هایی دارد، می تواند یکی از اسطوره های فوتبال شود. او واقعا پسر خاصی است».
باستن در ادامه گفت:«نمایش های هالند نه تنها باعث شده بزرگ ترین تیم های جهان او را بخواهند، بلکه بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال هم از او تمجیدهای زیادی کرده اند. فکر می کنم هالند نسبت به عملکردش در حال حاضر می تواند کارهای بسیار بزرگ تری انجام دهد. هالند بسیار باهوش است، تکنیک خیلی خوبی دارد و گل های زیادی می زند».

مهاجم 20 ساله دورتموند این روزها حسابی روی دور است و اخیرا یک گل تماشایی وارد دروازه شالکه کرد تا توانایی هایش را بار دیگر به رخ جهانیان بکشد.

مرتبط:

اعتراف هالند پس از والی دیشب؛ از زلاتان یاد میگیرم
قیمت نجومی دورتموند برای فروش ارلینگ هالند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر