02:01 25 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رونالد کومان سرمربی بارسلونا، در 10 روز آینده دو بازی بسیار سرنوشت‌ساز برابر دو تیم قدرتمند سویا و پاریسن‌جرمن دارد و در صورتی که در این دو آزمون ناکام بماند، احتمال می‌رود که هدایت آبی‌اناری‌ها اخراج شود.

به گزارش اسپوتنیک، با روی کار آمدن رونالد کومان به عنوان سرمربی بارسلونا در آغاز فصل، بسیاری از کارشناسان معتقد بودند که مدیران این باشگاه انتخاب خوبی انجام داده اند و این مربی هالندی گزینۀ خوبی برای کاتالان‌ها خواهد بود.

نتایج بارسلونا اما نشان می‌دهد که مرد هالندی نیز همانند والورده و ستین، خوب کار نکرده و شکست 0-2 برابر سویا در دیدار رفت نیمه‌نهایی رقابت‌های کوپا دل‌ری و باخت سنگینِ 1-4 برابر پاریسن‌جرمن در دیدار رفت مرحله یک‌هشتم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، گواه بر این موضوع اند.

کومان که تیمش با 8 امتیاز اختلاف در رده سوم جدول لالیگا قرار دارد، 10 روز فرصت دارد تا نشان دهد که گزینۀ مناسبی برای این تیم است.

بارسلونا طی 10 روز آینده، برابر الچه، سویا و اوساسونا در لالیگا، سویا در دیدار برگشت نیمه نهایی کوپا و دیدار برگشت لیگ قهرمانان اروپا برابر پاریسن‌جرمن بازی خواهد کرد و این سرمربی هالندی نیاز دارد تا در این دیدارها به برتری برسد و خودش را به عنوان سرمربی کاتالان‌ها ابقأ کند.

از سویی هم انتخابات باشگاه بارسلونا به تاریخ 7 مارچ برگزار خواهد شد و اگر این مربی هالندی با نتایج خوب قناعت رییس جدید را فراهم نکند، قطعاً از هدایت بلوگرانا اخراج خواهد شد.

از میان سه نامزد ریاست باشگاه بارسلونا، لاپورتا بزرگترین حامی کومان است اما او نیز شرط گذاشته که در صورت کسب نتایج درخشان با این مربی ادامه خواهد داد و در صورت کسب نتایج ضعیف تمایلی به حفظ کومان ندارد.

این در حالی‌ست که فریکسا و فونت حامی ژاوی اند و تلاش دارند تا در صورت برنده شدن در انتخابات، کاپیتان و ستاره سابق شان را برای گرفتن هدایت این تیم قانع سازند.

مرتبط:

کومان: جهان پس از شکست پایان نمی‌یابد و باید واکنش نشان بدهیم
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر