21:35 22 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

تیمو ورنر مهاجم آلمانی چلسی، این روزها در ترکیب آبی‌ها خوش می‌درخشد و حضور توماس توخل روی نیمکت این تیم، تأثیر به سزایی روی عملکرد این بازیکن داشته است.

به گزارش اسپوتنیک، چلسی تابستان گذشته و پس از کش‌وقوس‌های فراوان، تیمو ورنر را از باشگاه لایپزیگ با مبلغ 53 میلیون پوند به خدمت گرفت تا در این فصل در کنار سایر بازیکنان برای رسیدن این باشگاه به عنوان قهرمانی لیگ برتر کمک کند.

ورنر در چند بازی اول فصل درخشش خوبی داشت و آبی‌ها را امیدوار به ظهور ستاره بزرگی در استمفورد بریج ساخت، اما رفته رفته از روزهای اوج خود فاصله گرفت و زیر نظر لمپارد به یک نیمکت‌نشین مبدل شد.

پس از اخراج لمپارد و با روی کار آمدن توماس توخل به عنوان سرمربی جدید چلسی، شرایط برای ورنر تغییر کرده و این بازیکن آلمانی همانند دوران حضور در لایپزیگ می‌درخشد.

توخل که خود نیز آلمانی است، این بازیکن را متحول ساخته و ورنر زیر نظر او پایش به گُلزنی باز شده است.

ورنر نقش خوبی در تیم داشته و نمرات قابل قبولی در پایان بازی کسب کرده است و اگر همین‌طور ادامه دهد، هواداران چلسی شاهد همان ورنری خواهند بود که انتظارش را داشتند.

این در حالی‌ست که توخل وعده سپرده که کای هاورتز و ورنر بزودی به سطح مورد نظر هواداران چلسی خواهند رسید و روزهای درخشانی را در استمفورد بریج رقم خواهند زد.

مرتبط:

نخستین خرید تابستانی توخل مشخص شد + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر