21:02 24 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

پس از تساوی بارسلونا برابر کادیز، حالا رئال مادرید به جدی‌ترین رقیب اتلتیکومادرید مبدل شده است و شانس این تیم برای دفاع از عنوان قهرمانی افزایش یافته است.

به گزارش اسپوتنیک، پس از بازی دیشب بارسلونا برابر کادیز که با نتیجۀ تساوی 1-1 به پایان رسید و در نتیجه کاتالان‌ها 2 امتیاز از رئال مادرید عقب افتادند، حالا شانس کهکشانی‌ها در نظر سنجی‌ها برای دفاع از عنوان قهرمانی لالیگا افزایش یافته است.

رئال مادرید که چهار بازی آخر خود را برابر تیم‌های هوئسکا، ختافه، والنسیا و رئال وایادولید پیروزی شده است، حتی بالاتر از اتلتیکومادرید صدرنشین در نظر سنجی‌ رسانه‌های مادرید رأی آورده و با 50 در صد آرأ جدی‌ترین مدعی قهرمانی لالیگا شمرده می‌شود.

پس  از رئال مادرید، اتلتیکومادرید با 30 در صد آرأ، سویا با 9 درصد آرأ  و بارسلونا با 7 در صد آرأ در رده‌های بعدی قرار دارند.

این نظر سنجی در حالی انجام می‌شود که هنوز بازی‌های دشوار بارسلونا و اتلتیکومادرید باقی‌مانده است و احتمال دارد این دو تیم امتیازات بیشتری را از دست دهند.

در حال حاضر اتلتیکومادرید با 55 امتیاز از 23 بازی صدرنشین است و رئال مادرید با 52 امتیاز از 24 بازی در رده دوم قرار دارد.

بارسلونا با 47 امتیاز از 23 بازی در رده سوم قرار دارد و سویا با 45 امتیاز از 22 بازی در رده چهارم جدول جاخوش کرده است و هر چهار تیم شانس برای قهرمانی دارند.

 

 

مرتبط:

مدافع رئال: داکتران برایم گفتند که باید پایت قطع شود
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر