ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مهاجم اهل ناروی بورسیا دورتموند می‌گوید که او به یکی از رهبران دورتموند تبدیل شده است.

به گزارش اسپوتنیک، ارلینگ هالند، مهاجم 20 ساله بورسیا دورتموند نیاز به تعریف ندارد؛ او فرصت طلب، در نظر بسیاری‌ها یکی از آینده دارترین بازیکنان دنیای فوتبال است.

او در تازه‌ترین مصاحبه‌اش فاش کرد همین حالا یکی از رهبران رختکن دورتموند بوده و به بازیکنان جوان تر از خودش کمک می کند. هالند در این خصوص بیشتر صحبت کرد و گفت:«می توان گفت من یکی از رهبران رختکن دورتموند هستم و حالا فضای بیشتری در اختیار دارم».
مهاجم جوان زنبورهای وستفالین در ادامه گفت:«باشگاه به من اعتماد دارد و انتظار دارد کاری کنم تا بازی ها به سود ما رقم بخورند. من هم از ایفا کردن چنین نقشی لذت می برم، بنابراین تصور می کنم با شما موافق هستم. با وجود سن کم خودم، احساس می کنم که تجربه بالایی دارم. تلاش می کنم به آن هایی که از من جوان تر هستند کمک کنم و در راه بهتر شدن، یاور همه آن ها باشم».

ارزش انتقال احتمالی ارینگ هالند اکنون نزدیک به 100 میلیون یورو تخمین زده می شود. اما هنگامی که او از مولده جدا شد، فقط هشت میلیون برای سالزبورگ هزینه در پی داشت و دورتموند نیز فقط 20 میلیون یورو برای خرید هالند پرداخت کرد.

تنها پس از دو سال درخشش در سطح اول فوتبال اروپا، او مورد توجه رئال مادرید، بارسا و باشگاهی های بزرگ انگلیسی قرار گرفته است.

 

مرتبط:

هالند بهتر از لواندوفسکی است، او واقعا خاص است!
هشدار باشگاه دورتموند به هالند و چند ستارۀ دیگر
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر