09:12 28 فبروری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

تونی کروس نارضایتی خود را به دلیل دعوت نشدن توماس مولر، متس هوملس و بواتنگ به تیم ملی ابراز داشت و از سرمربی خواست تا بهترین بازیکنان را به تیم ملی دعوت کند.

به گزارش اسپوتنیک، از زمان حذف غیرقابل پیش‌بینی تیم ملی آلمان از جام جهانی 2018، در مرحله گروهی، یوآخیم لوو تصمیم گرفت برخی ستاره‌های باتجربه را به اردوی تیمش دعوت نکند و بازیکنان چون توماس مولر، متس هوملس و ژروم بواتنگ خط خوردند.

کنار گذاشتن این سه ستاره برای بازیکنان و مردم آلمان یک شوک بزرگ بود، زیرا این سه نفر برنده جام جهانی 2014 با 246 بازی ملی، همچنان در سطح بالایی از دوران حرفه‌ای خود بودند و به طور منظم برای تیم های موفق در لیگ این کشور بازی می‌کردند.

مولر و بواتنگ با کسب شش گانه با بایرن مونیخ، افتخارات بیشتری به ویترین افتخارات خود اضافه کردند و هوملس نیز در قلب خط دفاع بروسیا دورتموند نقش اساسی را ایفا می‌کند.

همین موضوع سبب شده تا کارشناسان به تصامیم سرمربی تیم ملی انتقاد و دعوت نشدن این بازیکنان را به ضرر مانشافت‌ها عنوان کنند.

تونی کروس یکی از بازیکنان اصلی تیم ملی آلمان نیز به این موضوع انتقاد دارد و در آخرین گفت‌وگوی خود از سرمربی تیم ملی خواست تا بهترین‌ها را به تیم دعوت کند.

او در این مورد به اسکای اسپورت جرمنی گفت:" مشکل این است که من حداقل در گزارش‌ها می بینم که آن‌ها می‌درخشند- اگر فقط روی همین خبرها تمرکز کنید، فردا یک تیم ملی متفاوت خواهید داشت و همه ما می‌دانیم که او این کار نمی‌کند. من معتقدم که در پایان شما باید کمی بهتر برنامه‌ریزی کنید. واضح است که این تصمیم بعد از جام جهانی 2018، نسبتاً روشن بود اما حالا شما باید بهترین تیم ممکن را برای مسابقات بعدی پیدا کنید".

وقفه بعدی بازی‌های ملی در ماه مارچ است و بعید به نظر می رسد که سه نفر توسط لوو به تیم فراخوانده شوند زیرا او مصمم است که نسل بعدی ستاره‌های آلمان را حمایت کند اما استراتژی وی هنوز کارساز نیست.

اسپانیا آن‌ها را با نتیجه 6-0 در ماه نوامبر شکست داد تا آلمان در یک مسابقه رسمی بدترین شکست را متحمل شود و رسانه‌ها خواستار استعفأ لوو شوند.

 

با این حال، اتحادیه فوتبال آلمان از لوو حمایت می‌کند و تاکید دارد که او مسئولیت خود را به درستی انجام خواهد داد و می‌تواند بار دیگر مانشافت را به جام برساند.

 

مرتبط:

رکورد خارق العاده کروس در رئال؛ سیصدمین بازی در انتظار هافبک آلمانی
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر