03:53 06 مارچ 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی چلسی در از شاگرد سابق خودش توصیف کرد و مدعی شد که امباپه برای پشت سر گذاشتن مسی و رونالدو هر کاری انجام خواهد داد.

به گزارش اسپوتنیک، کلیان امباپه این روزها به فُرم خوب خودش بازگشته و درخشش بی‌نظیری در ترکیب پاریسن‌جرمن زیر نظر پوچتینو داشته است.

این بازیکن اخیراً در برابر بارسلونا در ورزشگاه نیوکمپ هتریک کرد و در فهرست ده بازیکنی قرار گرفت که توانسته اند در برابر کاتالان‌ها هتریک کنند.

درخشش این بازیکن در رقابت‌های لیگ قهرمان اروپا آن هم در برابر بارسلونا سبب شده تا کارشناسان فوتبال از او تمجید کنند و او را وارث تاج‌وتخت مسی و رونالدو عنوان کرده‌اند.

یکی از تمجید کننده‌‌گان امباپه، توماس توخل سرمربی فعلی چلسی و سابق پاریسن‌جرمن است و این مربی آلمانی مدعی‌ست که شاگرد سابقش هر کار خواهد کرد تا مسی و رونالدو را پشت سر بگذارد.

توخل در این مورد به BT Sport گفت:" امباپه یک پسر خوب، فوق العاده باهوش و فوق العاده بامزه است، اما هنگامی که در زمین قرار گرفت شبیه یک کوسه ماهی است. او دوست دارد به همه چیز برسد و همه را پشت سر بگذراند. من فکر می‌کنم که امباپه برای پشت سرگذاشتن مسی و رونالدو هر کاری خواهد کرد".

او در ادامه افزود:" هت تریک در نوکمپ یک پیام دارد و همان چیزی است که او از خودش می‌خواهد. این توانایی بالقوه اوست، همان چیزی است که در خود دارد. او هنوز جوان است، هنوز برای گُلزنی خیلی گرسنه است و باز هم می‌گویم چون کوسه ماهی است که اگر یک قطره خون را در آب ببیند، به آن‌جا خودش را می‌رساند".

توخل در حالی از امباپه توصیف می‌کند که در زمان حضور در پی‌اس‌جی با این بازیکن رابطه بسیار خوبی داشت و اعتماد کامل به این بازیکن فرانسوی داشت.

مرتبط:

توماس توخل؛ عامل اصلی بازگشت مهاجم گران‌قیمت چلسی به روزهای اوج
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر