04:12 14 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

یوفا قرار است در مورد توهین نژادپرستانه علیه زلاتان ابراهیموویچ در جریان بازی لیگ اروپا با بازیکن ستاره سرخ بلگراد، تحقیق را آغاز کرد.

به گزارش اسپوتنیک؛ اتحادیه فوتبال اروپا اعلام کرده که در مورد توهین نژادپرستانه انجام شده علیه زلاتان ابراهیموویچ در جریان بازی میلان مقابل ستاره سرخ بلگراد (لیگ اروپا) تحقیقات انضباطی را آغاز کرده است.

رسانه‌های صربستان گزارش دادند که ابراهیموویچ که ریشه بوسنیایی دارد در جریان مسابقه 18 فبروری توسط فردی که در جایگاه VIP ورزشگاه ستاره سرخ نشسته بود، مورد توهین قرار گرفته است.

یوفا در بیانیه‌ای گفت: "امروز یک بازرس اخلاق و انضباطی منصوب شده تا تحقیقات انضباطی را در مورد حوادثی که در جریان مسابقه روند 32 تیم لیگ اروپا یوفا رخ داده، انجام دهد."

به دلیل محدودیت کروناویروس، هیچ هواداری در این مسابقه شرکت نکرد و ابراهیموویچ همراه با سایر بازیکنان و بازیکنان میلان در رده غربی ورزشگاه پشت دروازه قرار گرفت. هفته گذشته ستاره سرخ در بیانیه‌ای از ابراهیموویچ عذرخواهی کرد و گفت آنها برای شناسایی مجرم با مقامات همکاری خواهند کرد. ستاره سرخ در اولین بازی مرحله 32 بازی با میلان به تساوی 2-2 رسید و زلاتان یک بازیکن تعویضی بدون استفاده بود. زلاتان پس از چهار سال حضور موفق در این باشگاه از سال 2012، در میلان دومین فصل حضورش را بازی می‌کند. او در اوایل ماه گذشته با پیروزی 4-0 مقابل کروتونه، به 500مین گل دوران حرفه‌ای خود رسید.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر