22:23 17 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رئال‌مادرید که لشکری از مصدومان را دارد راهی ایتالیا شده تا با حریفی جدید که آتالانتا است، در یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مصاف بدهد.

به گزارش اسپوتنیک، امشب از ساعت 12:30 در برگامو، آتالانتا میزبان رئال‌مادرید خواهد بود. آتالانتا که فصل قبل عملکرد خیلی خوبی در لیگ قهرمانان اروپا داشت، امیدوار است در دیدار رفت مرحله یک‌هشتم نهایی این فصل مقابل رئال‌مادرید پرافتخارترین تیم تورنمنت نتیجه خوبی بگیرد. 

شرایط آتالانتا؛

دو فصلی می‌شود که تیم قابل احترام جانپیرو گاسپرینی خودش را به قدرت‌های اول فوتبال ایتالیا نزدیک کرده. تیم دوست‌داشتنی و تهاجمی که خوب گل می‌زند، با این حال خط دفاعی ایده‌آلی ندارند. آتالانتا این فصل در ایتالیا هم همان همیشگی بوده و می‌تواند امیدوار باشد باز هم بین 4 تیم بالای جدول قرار بگیرد.

در لیگ قهرمانان فصل پیش تا یک‌چهارم نهایی بالا آمدند. حالا در دومین حضورشان بین تیم‌های مرحله حذفی هستند، ولی سخت‌ترین قرعه به آنها خورده. آیا پرافتخارترین تیم تورنمنت را می‌توانند کنار بزنند؟

رئال‌مادرید؛

زین‌الدین زیدان چندی پیش به معنای واقعی کلافه و عصبانی شد. در روزهایی که بازی‌ها فشرده برگزار می‌شوند بازیکنان رئال‌مادرید یکی پس از دیگری آسیب می‌بینند و حالا 9 مصدوم دارند. چالش رسیدن به اتلتیکومادرید در لالیگا حالا حالاها ادامه خواهد داشت. در لیگ قهرمانان شانس آوردند که حذف نشدند.

 رقیبی مرموز به آنها خورده که نمی‌توانیم با اطمینان بگوییم حذفش می‌کنند. آتالانتا غیرقابل پیش‌بینی است. از طرفی باید به یاد داشته باشیم که رئال این فصل با وجود صعود به مرحله حذفی عملکرد خوبی نداشته. آنها از شاختار رفت و برگشت شکست خوردند.

آخرین جدال
این نخستین بازی تاریخ بین تیم‌های آتالانتا و رئال‌مادرید خواهد بود. 

 مصدومان و محرومان
هانس هاتبوئر تنها مصدوم آتالانتا است. رئال‌مادرید به اندازه یک تیم مصدوم دارد. ادن آزار، سرخیو راموس، مارسلو، فدریکو والورده، رودریگو، دنی کارواخال، کریم بن‌زما، ادر میلیتائو و آلوارو اودریوسولا، هیچ‌کدام به دیدار با آتالانتا نخواهند رسید. 

ترکیب احتمالی دو تیم
آتالانتا: گولینی، تولوی، رومرو، جیمسیتی، مائله، دی‌رون، فرویلر، گوسنس، ایلیچیچ، موریل و زاپاتا
رئال‌مادرید: کورتوا، واسکس، واران، ناچو، مندی، مودریچ، کاسمیرو، کروس، آسنسیو، وینیسیوس و ماریانو

مرتبط:

ستون اصلی تیم رئال در خطر از دست دادن بازی برگشت برابر آتالانتا
هشدار بازیکن لاتزیو به بازیکنان رئال؛ آتالانتا را دست کم نگیرید
اولین رئال ضعیف لیگ قهرمانان
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر