ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

الچه شب گذشته برابر بارسلونا شکست خورد تا رکودش برابر کاتالانی‌ها بدتر شود.

به گزارش اسپوتنیک، در دیداری معوقه از هفته نخست فصل جاری لالیگا، تیم فوتبال بارسلونا شب گذشته در ورزشگاه نوکمپ میزبان تیم الچه بود و موفق شد میهمان خود را با نتیجه 3 بر صفر از پیش رو بردارد.

نشریه اسپانیایی «مارکا» در گزارشی به آمار بازی‌های بارسلونا برابر الچه پرداخته است.

کتالانی‌ها شب گذشته برابر الچه کلین شیت کرد اما به نظر می‌آید کار مهم انجام نداده زیرا الچه در 12 بازی پیشین مقابل بارسایی‌ها هیچ گلی نزده و 36 گل هم دریافت کرده است.

الچه  پیش‌تر در 3 بازی آخر خود در نیوکمپ با نتایج 5-0، 3-0 و 4-0 شکست خورده و این بار هم با دریافت 3 گل به خانه بر می گردد. در واقع الچه‌ای‌ها آخرین بار توسط ماسلو تروبیانی در سال 1978 توانستند مقابل بارسلونا گل بزنند که آن دیدار را هم 5-1 شکست خوردند.

در بازی شب گذشته بارسایی‌ها مسی 2 بار دروازه حریف را باز کرد و آلبا هم گل بعدی را به ثمر رساند. بارسلونا البته رکوردی جالب جلوی الچه دارد و در بازی‌های قبلی مقابل الچه، این تیم را گلباران کرده است.

اکنون این تیم 19 بازی شده که برابر بارسلونا برد نداشته‌اند و أخرین بردشان به سال 1975 برمی‌گردد که 1-0 حریف را شکست دادند. پس از آن بازی بارسلونا 15 بار الچه را برده و 4 بار هم 2 تیم به تساوی رسیده‌اند.

مرتبط:

بارسا 3 الچه 0؛ بازگشت کومان به کورس قهرمانی با درخشش مسی
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر