01:59 13 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

بارسا فردا شب قرار است در زمین سویا بازی لالیگایی خود را انجام دهد و رونالد کومان قبل از این دیدار در یک نشست خبری حضور یافت.

به گزارش اسپوتنیک؛  فردا شب دو تیم فوتبال بارسلونا و سویا در هفته 25 رقابت‌های لالیگا در ورزشگاه رامون سانچز-پیزخوان به مصاف هم می‌روند و قبل از این بازی رونالد کومان با خبرنگاران صحبت کرد.

او که در این نشست اما باورمندی خود را اعلام داشت که همه تیم‌های بالای جدولی لالیگا تحت فشار قرار دارند و تنها این مورد بر تیم او صدق نمی‌کند.

بلوگرانا در حالی‌که پس از این بازی در جریان هفته و در بازی برگشت نیمه نهایی کوپا دل‌ری، میزبان اندلسی‌ها خواهد بود. بارسا که بازی برگشت را 2-0 شکست خورد اما مربی هالندی تصور دارد که این یک هفته حساس برای تیم او خواهد بود.

مسابقه نیمه هفته

"این برای آنها یک مزیت است اما ما آماده هستیم."

 

قسمت اول مقابل الچه

"ما آن را به صورت جداگانه با بازیکنان مورد بحث و بررسی قرار داده‌ایم. اما همه مسابقات عالی نیستند. در طول مسابقات فراز و نشیب‌هایی وجود دارد."

 

پیشکسوتان

"آنها همیشه نمی‌توانند این کار را به تنهایی انجام دهند. لئو مسی 18 گل دارد. مهاجمان دیگر با هم تعداد یکسانی دارند. او همچنین به کمک احتیاج دارد. شما همیشه نباید از بهترین‌ها یا از پیرترین‌ها بپرسید. مسئول کل تیم باشید نه فقط افراد مسن."

 

مسئولیت

"اگر شما مربی بارسا باشید، همیشه فشار زیادی وجود دارد. اگر برنده نشوید ، مقصر همیشه مربی است من قبول می‌كنم و تصور می‌کنم. زمان برای تجزیه و تحلیل و صحبت در مورد آینده وجود دارد اما خوش بین هستم و فکر می‌کنم ما فردا پیروز خواهیم شد."

 

مهمترین هفته

"موافق نیستم. به نظر می‌رسد که ما فقط بازی‌های بسیار مهمی انجام می‌دهیم. این آخر هفته کسانی که از بالا هستند مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند. فشار برای همه وجود دارد نه بیشتر برای ما و نه برای دیگران کمتر. اگر شما مربی بارسا هستید، فشار در همه بازی‌ها وجود دارد."

 

آراخو و پیکه

"آراخو فصل بسیار خوبی را پشت سر گذاشته است. او یک مدافع جوان است، چیزهای زیادی آموخته، کیفیت، شخصیت خود را نشان داده است. داشتن افراد قدرتمند و سریع مهم است. او باید بازی خود را با توپ بهبود بخشد اما او چیزهای زیادی را به ارمغان می‌آورد. همه کسانی که این لیست را تشکیل می‌دهند شانس بازی دارند. شما فردا آن را خواهید دید."

 

دوئل دوتایی برابر سویا

"دو بازی متفاوت وجود دارد. فردا قهرمانی و چهارشنبه جام است. ما باید سعی کنیم هر دو را برنده شویم. ما می‌دانیم نتیجه بازی رفت جام و فردا این است که به روند خود ادامه دهیم که در لیگ انجام می‌دهیم."

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر