02:46 23 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

کیلیان امباپه احتمالا می‌تواند که در تابستان به رئال برود تا پایان دوران ادن هازار در ترکیب رئال را رقم بزند.

به گزارش اسپوتنیک؛ احتمالاً حضور کیلیان امباپه در اواخر سال جاری در رئال مادرید پایان دوران ادن هازارد در ترکیب غول لالیگا را رقم خواهد زد. زیرا مهاجم پاری‌سن‌ژرمن به شدت با انتقال از تیم لیگ 1 در تابستان امسال به پایتخت اسپانیا مرتبط است.
وی با وجود به ثمر رساندن 21 گل در 30 بازی در این فصل، می‌تواند وسوسه شود اسپانیا را جایگزین فرانسه کند زیرا PSG در رقابت‌های قهرمانی لیگ 1 عقب مانده و چهار امتیاز از صدرنشین لیگ (لیل) کم دارد.
طبق گزارش رسانه اسپانیایی AS، اصرار امباپه بر این‌که می‌خواهد در جناح چپ بازی کند به این معنی است که هازارد در سانتیاگو برنابئو مازاد بر نیازهایش خواهد بود.


وینگر بلجیمی با انتقال 150 میلیون پوندی از چلسی در تابستان سال 2019 وارد مادرید شد.
از زمان خروج کریستیانو رونالدو از سانتیاگو برنابئو به یوونتوس در سال 2018، هازارد گزینه اول خط حمله رئال بود اما مشکلات آسیب دیدگی ستاره 30 ساله سبب شد تا او زمان کمتری بزی کند.
گفته می‌شود مادریدی‌ها اکنون به دنبال امباپه به عنوان مهاجم جدید شان هستند اما هر معامله بالقوه برای ستاره PSG باید شامل تضمین بازی او در سمت چپ حمله باشد.
گزارش مارکا مدعی‌ست که امباپه اخیراً به مربی جدید PSG  مائوریسیو پوچتینو گفته که او نمی‌خواهد از سمت چپ یا از وسط در پارک دو پرنس بازی کند.
این مسئله برای پوچتینو كه نیمار وینگر برزیلی را در اختیار دارد و به طور معمول از سمت چپ فعالیت می‌كند، مشكلی ایجاد كرده است.
با این حال، این بازیکن فرانسوی اخیراً وقتی در بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در بارسلونا هت تریک کرد، توانایی‌های خود را در این نقش نشان داده است.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر