17:46 11 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

یک دهه لیونل مسی و کریستیانو رونالدو با هم رقابت تناتنگ را انجام دادند حالا این روند در حال انتقال به د بازیکن دیگر کیلیان امباپه و ارلینگ هالند است.

به گزارش اسپوتنیک؛ بحثی که در طی ده سال گذشته در مورد این‌که آیا کریستیانو از مسی بهتر است یا بالعکس وجود داشت، اکنون به ارلینگ هالند و کیلیان امباپه منتقل شد و در این زمینه کارلوس بیانچی گلزن سابق PSG به این مبارزه ورزشی اشاره کرد.

بیانچی در گفتگو با رسانه‌های فرانسوی لو پاریسین گفت: "آنها قوی هستند اما متفاوت هستند. هالند بیشتر از کیلیان گلزن است اما کیلیان طی دو یا سه سال بهترین بازیکن جهان خواهد بود. او بیش از یک گلزن است. برای من، او باید در تیمی تکامل یابد که کمتر تسلط داشته باشد. من فکر می‌کنم که سیتی جای آنها نخواهد بود، آنها بیش از حد توپ دارند. در پایان، در سی متر گذشته، فضای کافی برای دویدن وجود ندارد."

بیانچی برای بستن، به جدایی احتمالی مسی از بارسلونا اشاره کرد: "نمی‌دانم چه اتفاقی خواهد افتاد اما می‌خواهم بازی او را ببینم. این مرا سرگرم می‌کند. او بزرگتر است اما در برخی از بازی‌ها قادر به دریبل کردن همه است. او هنوز هم در 33 سالگی مانند کریستیانو رونالدو یا ابراهیموویچ (زلاتان) یک بازیکن باورنکردنی است. آنها بی نظیر هستند."

واقعیت این است که بازیکن نارویژی و فرانسوی در حال حاضر حداکثر توجه هر طرف که بازی می‌کنند را در انحصار خود دارند. تختی که مسی و کریستیانو در دهه گذشته اشغال کردند در حال انتقال کامل فرماندهی است.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر