07:19 12 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

روبرتو مارتینز، سرمربی تیم ملی بلجیم از روملو لوکاکو تمجید کرد و مدعی شد که هیچ مهاجمی همانند او نیست.

به گزارش اسپوتنیک، اینترمیلان این روزها با 4 امتیاز اختلاف نسبت به آث میلان در صدر جدول سری‌آ قرار دارد و قطعاً این صدرنشینی را مدیون درخشش ستاره‌هایی چون لاوتارو مارتینز و روملو لوکاکو است.

در این میان لوکاکو نقش بیشتر در پیروزی‌های اینتر داشته و این تیم دربی دلامادونینا را به لطف بازی‌ خوب این ستاره بلجیمی برنده شده است.

فُرم خوب این بازیکن سبب شده تا همه از او تمجید کنند و در آخرین مورد روبرتو مارتینز، سرمربی تیم ملی بلجیم نیز به تمجید از بازیکن تیم خودش پرداخته و مدعی‌ست که هیچ مهاجم همانند لوکاکو نیست.

او در این مورد در گفت‌وگو با گاتزا دلو اسپورت گفت:" مهاجمان کمی هستند که مانند او گلزنی کند. موقعیت خلق کنند و گل بزنند. موقعیت خلق کنند و باز هم گل بزند و دائما موقعیت خلق کنند و گل بزنند. او در بهترین زمان ممکن به شهر میلان رفت. او بازیکن کاملی شده و دلیل این مسئله کار زیر نظر آنتونیو کونته است. امروز در سن او، هیچ مهاجمی با توانایی‌های او وجود ندارد".

این در حالی‌ست که ستاره‌های چون ارلینگ هالند و کلیان امباپه نیز این روزها خوب می‌درخشند و مورد توجه رسانه‌ها و تیم‌های بزرگی قرار دارند.

مرتبط:

پیام تلخ لوکاکو به زلاتان: این منم، به تو گفته بودم لعنتی! + ویدیو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر