01:06 25 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

توماس توخل سرمربی چلسی اعتراف کرد که یکبار در پاری‌سن‌ژرمن تلاش نمود تا برونو فرناندس فوق ستاره منچستریونایتد را به خدمت بگیرد.

به گزارش اسپوتنیک؛ توماس توخل سرمربی چلسی هنگامی که آبی‌ها امشب در استمفوردبریج به مصاف منچستر یونایتد می‌روند با شخصی که می‌خواست در پاری‌سن‌ژرمن او را به خدمت بگیرد، رو در رو می‌شود. توخل معترف شد که در زمان سرمربیگری پی‌اس‌جی سعی در به خدمت گرفتن برونو فرناندس داشته اما مدیر ورزشی پاریسی‌ها باعث شد توخل از فرناندس و خصوصیات وی در اسپورتینگ لیسبون آگاه شود و باشگاه برای بدست آوردن او سخت جنگید.

با این حال فرناندس به یونایتد پیوست و در این تیم تأثیر خارق العاده‌ای داشته که در 38 بازی 22 گل و 13 پاس گل به ثبت رسانده است.

توخل گفت: "اولین مدیر ورزشی من در پاریس آنترو هنریك بود كه پرتگالی است. او برونو را خیلی خوب می‌شناخت. او سخت جنگید تا با او ارتباط برقرار کند و او را به تیم ما بیاورد زیرا او شخصیت بزرگی برای اسپورتینگ بود. یک گلزن موثر و یک پسر موثر برای اینکه بازیکنان دیگر اطرافش را خطرناک کنند. این اولین سال حضور من در پاریس بود. ما بیشتر و بیشتر بازی‌ها را در مورد او تماشا می‌کردیم. ما او را دنبال کردیم و سعی کردیم برای تحقق این امر با او در ارتباط باشیم. او به راه دیگری رفت."

توخل در مورد تاثیری که فرناندس از زمان پیوستن او به یک سال قبل ایجاد کرده، افزود: "تأثیری که او از زمان ورود به من یونایتد داشته قابل توصیف نیست. باور نکردنی‌ست. از پرتگال آمد - وارد اینجا شد، یکی از بزرگترین باشگاه‌های لیگ برتر، قوی‌ترین لیگ اروپا و برای داشتن این نوع تأثیر، من چیزی جز بزرگترین احترام به این پسر ندارم. او برجسته است. او یکی از بهترین هافبک‌های تهاجمی در جهان است. او تأثیر زیادی دارد. او چنین تأثیر زیادی در بازی آنها، در بازی تهاجمی آنها دارد. این مهم است كه از او دفاع كنید، در كنار او باشید، به او نزدیك باشید."

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر