21:08 31 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی منچسترسیتی تأیید کرد اریک گارسیا در تابستان پیش‌رو راهی بارسلونا خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک، پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی در تازه‌ترین مصاحبه‌اش با شبکۀ تلویزیونی اسکای اسپورت تایید که اریک گارسیا، مدافع اسپانیایی سیتیزن‌ها تابستان پیش‌رو به عنوان بازیکن آزاد به بارسلونا خواهد پیوست.

پپ گواردیولا در خصوص انتقال این مدافع اسپانیایی‌اش به بارسلونا گفت:«گارسیا قراردادی با باشگاه بارسلونا امضا خواهد کرد که به واسطه آن تا سال 2026 خود را به کاتالان‌ها متعهد خواهد کرد. باشگاه‌های دیگری هم در کورس جذب این بازیکن نیستند. اریک گارسیا بازیکن سطح بالایی است و راهی بارسلونا می‌شود».
سرمربی سیتی با ستایش از عمکلرد او در جمع سیتیزن‌ها گفت:«ما در دو بازی اخیر نتوانستیم او را برای بازی در ترکیب منچسترسیتی انتخاب کنیم و این قلبم را شکسته است. وقتی هم ترکیب فوق‌العاده‌ای دارید، کار برای انتخاب ترکیب اصلی‌ سخت می‌شود».
سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی در پایان گفت:«گارسیا مثل پسرم است. او فصل گذشته پس از پایان دوران قرنطینه بهترین مدافع میانی ما بود. اریک هرگز مرتکب اشتباه نشد و در مرحله یک‌چهارم نهای لیگ قهرمانان اروپا هم برای ما بازی کرد».

این مدافع جوان که تاکنون در 32 بازی برای منچسترسیتی به میدان رفته، پیشنهاد تمدید قراردادش با این باشگاه را رد کرده است. او حالا با پایان قرارداد فعلی‌اش می‌تواند در پایان فصل به‌ عنوان بازیکن آزاد به بارسلونا یکجا شود.

گارسیا که چهار بازی ملی با پیراهن اسپانیا نیز در کارنامه‌اش دیده می‌شود، ارزشش در بازار نقل‌وانتقالات 20 میلیون یورو تخمین زده شده است.

مرتبط:

گارسیا را بارسایی بدانید؛ گواردیولا جدایی مدافع‌ تیمش را تایید کرد
دو رنگی سران بارسا در مورد گارسیا
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر