01:40 17 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

آنتونیو کاسانو به این باور است که خرید مهاجم پرتگالی یک اشتباه از سوی یوونتوس بوده است.

به گزارش اسپوتنیک، کریستیانو رونالدو در دو فصل کامل حضور در تورین به همراه یوونتوس قهرمان سری‌آ شده و با احتساب گلی که وارد دروازه ورونا کرد، در 47 بازی اخیر لیگ 47 گل به ثمر رسانده است.

 با این وجود، آنتونیو کاسانو، مهاجم ایتالیایی که سابقه بازی در تیم‌های رئال مادرید، سمپدوریا، ورنا و دیگر باشگاه‌های اروپایی را دارد، به این باور است که خرید ستاره پرتگالی یک اشتباه از سوی بیانکونری بوده است.

کاسانو در این باره گفت:«یوونتوس بدون رونالدو هم قهرمان سری‌آ می‌شد، آن‌ها او را برای قهرمانی در لیگ قهرمانان به خدمت گرفتند اما با حضور او، عملکرد یووه در این رقابت‌ها بدتر شده است. رونالدو می‌داند چطور گلزنی کند، ضربات سر او منحصر به فرد است».
او در دامه گفت:«پیرلو اما می‌خواهد بازی بین خطوط را انجام دهد و حریف را تحت فشار قرار بدهد و این بدان معناست که رونالدو در این امور شرکت نمی‌کند. فکر می‌کنم اگر این انتقال به قهرمانی در لیگ قهرمانان منجر نشود، یک شکست بزرگ بوده است».

رونالدو فصل دیگری را با قدرت در حال سپری کردن است. مهاجم یوونتوس در 28 بازی که به میدان رفته است 25 گل به ثمر رسانده و سه پاس گل داده است. او در راس پروژه یوونتوس قرار دارد.

 

مرتبط:

یوونتوس با رونالدو ضعیف‌تر است
تلاش بکام برای جذب مسی و رونالدو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر