03:25 13 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رییس پیشین باشگاه بارسلونا به همراه مدیر اجرایی سابق این باشگاه دستگیر شده اند

به گزارش اسپوتنیک، بر اساس تازه‌ترین گزارش‌ها از کاتالونیا، جوزپ ماریا بارتومئو، رییس پیشین باشگاه بارسلونا و اسکار گرائو، مدیر اجرایی اسبق این باشگاه از سوی پولیس اسپانیا باز داشت شده است.

رادیو کادناسر با تایید منابع معتبر اسپانیایی امروز پولیس کاتالونیا چهار عضو پیشین باشگاه بارسلونا را به اتهام دست داشتن در ماجرای بارساگیت دستگیر کرده است. جوزپ ماریا بارتومئو رییس، اسکار گرائو مدیر اجرایی سابق، رومن گومز مدیر بخش حقوقی و خائومه ماسفرر، مشاور رییس باشگاه بارسلونا امروز بازداشت شده اند.

پرونده بارساگیت به ماجرایی در دوران مدیریت بارتومئو اطلاق می شود که بر اساس آن باشگاه بارسلونا با شرکت I3 Ventures به مدت سه سال قرارداد بست که بر اساس آن این شرکت موظف بود تا با ساخت حساب‌های تقلبی در شبکه های اجتماعی به تخریب چهره منتقدان و برخی از بازیکنان بارسا بپردازد و در نقطه مقابل وجهه مدیران آن زمان بارسا یعنی بارتومئو را تطهیر کند و به تمجید از آنها بپردازد.

در نهایت هشت تن از اعضای رسمی بارسلونا به خاطر این پرونده به دادگاه شکایت کردند و اعلام کردند که مدیران بارسلونا با این کار به وجهه آنها ضربه زده اند.

مرتبط:

بارتومئو: قرارداد افشا شده‌ای مسی با بارسلونا شوخی نیست!
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر