16:00 17 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رود گولیت مدعی‌ست که رونالد کومان سرمربی فعلی باشگاه بارسلونا، در بدترین زمان ممکن به این تیم پیوست.

به گزارش اسپوتنیک، رونالد کومان در آغاز فصل و پس از اخراج کیکه ستین از هدایت بارسلونا، مسئولیت این تیم بحرانی را به عهده گرفت و تا حالا نتوانسته وضعیت را به حالت عادی برگرداند.

در حال حاضر این تیم در لالیگا شانس چندانی برای قهرمانی ندارد، در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا نیز شکست سنگینی  برابر پی‌اس‌جی متحمل شده و احتمال می‌رود از رقابت‌های کوپا دل‌ری نیز حذف شود.

این موضوع سبب شده تا همه از سرمربی هالندی بارسلونا انتقاد کنند و او را نیز همچون والورده و ستین ناکام خطاب کنند.

رود گولیت برنده توپ طلا در سال 1987 و یکی از بهترین ستاره‌های فوتبال هالند اما معتقد است که کومان در بدترین زمان به این تیم آمده و زمان می‌برد تا او تیمی براساس نیازهای خودش بسازد.

او که در مراسم جوایز Laureus 2021، صحبت می‌کرد، در مورد هموطن خود گفت:" من برای او اندکی ناراحتم. بزرگترین علاقۀ او هدایت بارسلونا بود و در برترین زمان به این باشگاه آمد. او در اوج مشکلات انتخاباتی، مالی و کرونا هدایت بلوگرانا را پذیرفت و این ریسک بزرگی بود. کومان هدایت تیم را به عهده گرفت که مسی در آن راضی نیست، سوارز جدا شده و آن‌ها توان خرید بازیکن جدیدی را ندارد. به نظر من زمان می‌برد تا کومان تیم مورد علاقۀ خودش را بسازد".

این در حالی‌ست که این روزهای زمزمه‌های اخراج کومان از هدایت بارسلونا در صورت انتخاب فونت و لاپورتا به عنوان رییس جدید شنیده می‌شود و بسیار معتقد اند که ژاوی و آرتتا احتمال دارد که جانشین این مرد هالندی شود.

مرتبط:

احتمال برکناری کومان از سرمربیگری بارسلونا؛ لاپورتا جانشین مربی هالندی را انتخاب کرد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر