ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رئال مادرید شب گذشته در زمین خود برابر رئال سوسیداد با تساوی 1-1 متوقف شد. توقفی که در آن رد پای زیدان دیده می شود.

به گزارش اسپوتنیک، رئال مادرید شب گذشته در یک بازی خانگی برابر سوسیداد با نتیجه 1-1 متوقف شد. کهشانی‌ها تا دقیقه 89 از مهمانش عقب بود که وینیسیوس توانست گل تساوی را بزند.

زین الدین زیدان سرمربی رئال مادرید، پس از تساوی مقابل رئال سوسیداد، در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد.

زیدان ابتدا در خصوص بازی شب گذشته شاگردانش گفت:«بازی خوبی انجام دادیم و در نیمه نخست آن موقعیت‌هایی داشتیم هرچند که نتوانستیم گلی بزنیم. در خانه دو امتیاز از دست دادیم اما نه به این دلیل که بازی‌ ما بد بود بلکه به دلیل اینکه حریف بسیار خوب بود».
سرمربی فرانسوی کهکشانی‌ها در ادامه در خصوص از دست رفتن موقعیت‌های گل از سوی شاگردانش گفت:«برخی موقعیت ها 100 درصدی و واضح بودند که به گل تبدیل شان نکردیم. دو امتیاز را از دست دادیم در حالی که این یک بازی خانگی بود. البته نباید فراموش کرد که حریف مان سوسیداد، تیم قدرتمندی بود و خیلی هم خوب کار کردند».
زیدان در پایان صحبت‌های خود در خصوص رویارویی با اتلتیکو مادرید نیز گفت:«دربی مادرید؟ حضور در دربی، چرا و چگونگی خاصی ندارد؛ باید به زمین برویم و بازی بزرگی از خودمان به نمایش بگذاریم. بازی ما برای رویارویی با اتلتیکومادرید هیچ تغییری نخواهد کرد. حریف ما تیم اول لیگ است. منتظر نمایش خوب ما در این دیدار باشید».

یکشنبه هفته آینده اتلتیکو و رئال، دربی مادرید را در واندا متروپولیتانو برگزار می‌کنند.  

 

 

 

مرتبط:

رئال مادرید 1 - سوسیداد 1؛ وینیسیوس ناجی کهکشانی‌ها شد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر