ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رونالد کومان در کنفرانس خبری قبل از دیدار با سویا در دیدار برگشت مرحله نیمه‌نهایی رقابت‌های کوپا دل‌ری حاضر شد و به پرسش‌های خبرنگاران پاسخ داد.

به گزارش اسپوتنیک، بارسلونا فردا شب در ورزشگاه نیوکمپ دیدار بسیار دشواری برابر سویا در دیدار برگشت مرحله نیمه‌نهایی رقابت‌های کوپا دل‌ری دارد و با توجه به شکست 0-2 برابر این تیم در دیدار رفت، نیاز به 3 گُل دارد تا جواز حضور در فینال این رقابت‌ها را کسب کند.

رونالد کومان سرمربی بارسلونا، دقایقی قبل در کنفرانس خبری این دیدار حاضر شد و به پرسش‌های خبرنگاران پاسخ داد.

او در مورد دیدار فردا شب گفت:" ما این اعتماد به نفس را داریم که میتوانیم پیروز شویم. می‌دانیم که بازی رفت نتیجه بدی کسب کردیم اما فکر می‌کنم که گزینه‌هایی داریم. تیم روی کارهای خوب خود تمرکز کرده است، ما به تاثیرگذاری بیشتری نیاز داشتیم که دیر نشان داده شد، ما نسبت به حریف در بازی‌های سالیان اخیر موقعیت های بیشتری خلق کرده‌ایم. ما تاثیرگذاری بیشتر و کلین شیت می‌خواهیم که این برای ما حیاتی است. ما باید از بازی شنبه عملکرد بهتری داشته باشیم. این سخت است ولی هیچ چیز غیرممکن نیست".

کومان در مورد دستگیری بارتومئو گفت:" این برای چهره باشگاه خوب نیست. باید منتظر بمانیم و ببینیم که چه اتفاقی می‌افتد. من آن زمان اینجا نبودم و نمی‌دانم که چه اتفاقاتی افتاده بود. ما کاری نمی‌توانیم انجام بدهیم پس باید روی فوتبال تمرکز کنیم. وقتی این خبر آمد بسیار تعجب کردم چون بارتومئو و اسکار گرائو را به خوبی میشناسم. بارتومئو همیشه یک شخص استثنایی بوده است".
سرمربی بارسا در مورد آینده‌اش نیز صحبت کرد و گفت:" تمامی باشگاه‌ها وارد دوران سختی می‌شوند. اتفاقات زیادی برای ما دراین فصل افتاد. برای کسب همه چیز درحال جنگ هستیم و درنهایت همه چیز درون زمین قضاوت می‌شود. اینجا تا آخرین لحظه حضورم سعی می‌کنم که بهترین کار را برای بارسلونا انجام بدهم. این که تا چه مدت دراینجا می‌مانم روی من تاثیری نمی‌گذارد، این که بارسلونا پیروز شود همیشه بهترین خبر است. اصلا نگران نیستم چون قرارداد دارم. زمانی که رییس جدید بیاید صحبت خواهیم کرد".

کومان در مورد استفاه مجدد از ترکیب 2-5-3 در بازی فردا شب گفت:" مسئله مهم ذهنیت است، همبستگی و بودن درکنار یکدیگر و فشار تا حد امکان به تیم مقابل. اگر این‌ها را رعایت کنیم احتمالاتی وجود خواهد داشت که به پیروزی دست یابیم. این موضوع ممکن است. علی رغم سیستم، ما خیلی هجومی هستیم و موقعیت های زیادی خلق می‌کنیم".

 

مرتبط:

روند معجزه آسای پدری در ریکاوری از مصدومیت؛ هافبک جوان بارسا به بازی برابر سویا می‌رسد؟
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر