ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

نامزد کریستیانو رونالدو، در مورد رابطه‌اش با این بازیکن پرتگالی صحبت کرد و مدعی شد که خیلی مواظب او است.

به گزارش اسپوتنیک، کریستیانو رونالدو به تاریخ 5 ماه گذشته میلادی( فبروری) 36 ساله شد و کم کم به پایان دوران حرفه‌ای فوتبالش نزدیک می‌شود.

این ستاره درخشان اما همچنان در فُرم خوب خودش قرار دارد و در حال حاضر بهترین گُلزن فصل سری‌آ با 19 گُل محسوب می‌شود.

بسیاری از بازیکنان فوتبال و مربیان از فُرم خوب رونالدو شوکه شده اند و به دنبال دانستن دلایل آن هستند، اما هیچکس در مورد زندگی خصوصی این بازیکن معلومات کافی و کامل ندارد.

جورجینا رودریگز نامزد کریستیانو رونالدو که نزدیک‌ترین شخص به او است، در آخرین گفت‌وگوی خود در مورد آمادگی بدنی بالای او صحبت کرده و از برخی‌ رازهای این بازیکن برای ماندن در شرایط ایده‌آل پرده برداشته که برای اهالی فوتبال بسیار جالب بوده است.

جورجینا در مورد احتیاط رونالدو برای جلوگیری از مصدومیت به اسپورت ویک گفت:" خانۀ ما سقف بسیار بلندی دارد و اگر از رونالدو بخواهید که لامپ را تغییر دهد، او این کار را نمی‌کند زیرا خطر افتادن و مصدوم شدن او را تهدید می‌کند. من این کار را می‌پذیرم زیرا بهتر است شما خود را وقف کار خود کنید و بهترین باشید".
نامزد رونالدو در ادامه افزود:" او هرگز آشپزی نمی‌کند. او دوست دارد پس از تمرین صبح، یک بشقاب غذای گرم خوب که با عشق آماده شده باشد، بخورد. ما یک آشپز داریم و بعضی اوقات من نیز آشپزی می‌کنم".

او در پایان صحبت‌های مدعی شد که شخصاً مواظب رونالدو است و دوست دارد او را در بهترین شرایط صحی ببیند و از درخشش او لذت ببرد.

مرتبط:

تنها موردی که امباپه را به سطح رونالدو و مسی می‌رساند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر