07:20 21 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه چلسی شرایط جیانلوئیجی دوناروما دروازه‌بان ایتالیایی آث میلان را بررسی دارد و احتمال دارد در تابستان این بازیکن را به خدمت بگیرد.

به گزارش اسپوتنیک، قرارداد فعلی جیانلوئیجی دوناروما تا پایان فصل با روسونری اعتبار دارد. این دروازه‌بان جوان و آینده‌دار هنوز قراردادش را با میلان تمدید نکرده و شایعات زیادی درباره احتمال جدایی این بازیکن در تابستان شنیده می‌شود.

یورو اسپورت ادعا می کند که دوناروما به دنبال دستمزد 9.1 میلیون پوندی در قرارداد بعدی خود با آث میلان است و همین موضوع سبب شده مذاکرت متوقف و این بازیکن به فکر باشگاه‌های دیگر باشد.

این دروازه‌بان 22 ساله که قبل از این نیز مورد توجه چلسی قرار گرفته بود، این روزها بار دیگر به این باشگاه لینک شده و به نظر می‌رسد که آبی‌ها در تابستان اقداماتی برای جذب او خواهند کرد.

سران‌ آبی‌ها که در حال حاضر مندی و کپا را در اختیار دارند، خواهان جدایی دروازه‌بان اسپانیایی اند و می‌خواهند دوناروما دروازه‌بان نخست این تیم شود و مندی نیز روی نیمکت قرار گیرد.

چلسی با پرداخت دستمزد درخواستی دوناروما ندارد و به مینو رایولا اعلام کرده که آماده اند به این بازیکن ایتالیایی 10 میلیون پوند بدهد.

دوناروما در حالی مورد توجه چلسی قرار گرفته که پاریسن‌جرمن نیز به این بازیکن علاقه مند است و می‌خواهد این بازیکن را در تابستان جذب کند.

مرتبط:

میلان جانشین دوناروما را پیدا کرد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر