ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی رئال مادرید امیدوار است در دیدار برابر اتلتیکومادرید، بتواند از کریم بنزما در ترکیب ثابت استفاده کند.

به گزارش اسپوتنیک، چندی قبل و در جریان پیروزی 0-2 رئال مادرید برابر والنسیا، کریم بنزما ستاره فرانسوی کهکشانی‌ها مصدوم شد و سه دیدار آخر این تیم را در رقابت‌های لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا از دست داده است.

این بازیکن امروز تمرینات انفرادی را آغاز کرده و به نظر می‌رسد که از مصدومیت رهایی یافته است. بازگشت بنزما اما به میادین ممکن چند روز دیگر را در بر بگیرد زیرا او هنوز به شرایط ایده‌آل خود نرسیده است.

با این حال زین‌الدین زیدان سرمربی کهکشانی‌ها امیدوار است این بازیکن به دربی مادرید( رئال مادرید برابر اتلتیکومادرید)، برسد و در ترکیب ثابت قرار گیرد.

زیدان در این مورد به خبرنگاران گفت:" ما امیدواریم که او بتواند با ما باشد، اما باید صبر کنیم و ببینیم زیرا او هنوز با تیم تمرین نکرده است. ما فردا وضعیت را ارزیابی خواهیم کرد. او خوب است. آسیب دیدگی کریم بهبود یافته و نگاهی به او خواهیم انداخت".

سرمربی فرانسوی رئال مادرید در حالی به حضور این بازیکن در دیدار برابر اتلتیکومادرید ابراز امیدواری کرده که این بازیکن تا اینجای کار موفق به زدن 17 گُل برای رئال مادرید شده و یکی از ستاره‌های مهم لوس بلانکوس شمرده می‌شود.

مرتبط:

رئال بدون بنزما ماشین گلزنی‌اش خاموش نیست، دربی فرصت باخت برای زیدان نیست
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر