06:33 21 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی بارسلونا از جبران شکست برابر سویا و صعود به فینال کوپا دل ری خوشحال است.

به گزارش اسپوتنیک، بارسلونا در یک شب فراموش نشدنی توانست بازی دو بر صفر باخته در بازی رفت را با سه گل در نیوکمپ جبران کند تا به فینال کوپا دل ری راه یابد.

رونالد کومان با ابراز خوشحالی از این برد تیمش در نشست خبری بعد از بازی گفت:«تا ثانیه‌های پایانی جنگیدیم و شایسته صعود به فینال بودیم. در هر دو بازی برتر از سویا بودیم و کاملا از بازیکنانم رضایت دارم. البته که در دقیقه پایانی شانس هم با ما یار بود ولی به زدن گل دوم ایمان داشتیم و این اراده تیمی باعث شد تا در نهایت راهی فینال شویم».
سرمربی هالندی آبی‌اناری‌ها در ادامه گفت:«تیم از لحاظ بدنی و ذهنی قدرتمند است و باید بگویم که کاری که تیم امشب انجام داد، باورنکردنی بود. باید جاه طلبی و انگیزه تیم را ستایش کرد. همیشه به جبران ایمان داشتیم و از لحاظ ذهنی به شرایطی رسیده بودیم که باور داشتیم قادر به جبران شکست دور رفت هستیم. چیز بیشتری نمی توانم از بازیکنان بخواهم چون هر کاری نیاز بود انجام دادند و باید آنها را ستود».
کومان در پایان با ستایش از عملکرد تیم رقیب گفت:«تیمی خوب با مربی درجه یک هستند. حتی وقتی یک یار کمتر داشتند و 3 - 0 عقب بودند نیز ناامید نشده بودند و با پرس از جلو سعی در تحت فشار قراردادن ما و رسیدن به گل بودند. این روحیه مثبت سویاست که از اندیشه های مربی‌اش می آید».

بارسا شب گذشته توانست با سه گل بر سویا پیروز شود و ضمن جبران شکست 2-0 بازی رفت به فینال کوپا دل ری راه یابد. این برای دهمین بار در 13 سال گذشته است که بارسا به فینال کوپا دل ری می رسد.

مرتبط:

معجزۀ دیگر در نیوکمپ؛ صعود دراماتتیک بارسا به فینال جام حذفی اسپانیا
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر