20:42 16 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه رئال مادرید برای خرید مهاجم بورسیا دورتمود حاضر است 150 میلیون یورو هزینه کند.

به گزارش اسپوتنیک، شبکه «دیفنسا سنترال» اسپانیا اعلام کرد که رئال مادرید در حال حاضر برای خرید کیلیان امباپه، مهاجم فرانسوی پاری‌سن‌جرمن برنامه ندارد و روی انتقال ارلینگ هالند تمرکز کرده است.

Soccer Football - Bundesliga - Werder Bremen v Borussia Dortmund - Weser-Stadion, Bremen, Germany - February 22, 2020  Borussia Dortmund's Erling Braut Haaland celebrates scoring their second goal
© REUTERS / FABIAN BIMMER

هواداران رئال مادرید دوست دارند که امباپه راهی تیم شود اما رقم این بازیکن بسیار بالا است و رئال با توجه به بحران اقتصادی ناشی از ویروس کرونا، اکنون توان پرداخت رقم انتقال این بازیکن فرانسوی را ندارد.

بر اساس گزارش این شبکه، سران باشگاه مادریدی 150 میلیون یورو را آماده انتقال مهاجم 20 ساله زنبورهای وستفالیت کرده اند تا جایی که 110 میلیون یورو به باشگاه آلمانی، 30 میلیون یورو به مینو رایولا مدیر برنامه‌های بازیکن و 10 میلیون یورو هم به پدر او پرداخت خواهد شد.

بر اساس اعلام این شبکه، رئال با وجود شرایط بد اقتصادی حتی حاضر است که این رقم را هم بالاتر ببرد تا این فوق ستاره دورتموند را جذب کند. هالند گزینه اصلی رئال مادرید برای تقویت خط حمله در تابستان است.

هالند عملکرد خیره کننده در دورتموند داشته است. او در 43 بازی 43 گل برای این تیم به ثمر رسانده است. باشگاه‌های نظیر منچستر یونایتد، منچستر سیتی و چلسی هم خواستار جذب این بازیکن هستند.

مرتبط:

قیمت هالند مشخص شد
چلسی شانسی برای خرید هالند ندارد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر