14:59 13 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه رئال مادرید امتیاز منحصر به فردی برای کریستیانو رونالدو قائل شده است.

به گزارش اسپوتنیک، سایت فوتبال لیکس از وعده‌ای که باشگاه رئال مادرید به کریستیانو رونالدو در زمان حضور این بازیکن پرتگالی در سانتیاگوبرنابئو داده بود پرده برداشت.

حواشی مربوط به توافق‌های مالی میان کریستیانو رونالدو با رئال مادرید و اختلافاتی که میان آنها و خزانه‌داری اسپانیا شکل گرفت، بعد از سه سال از زمان جدایی این بازیکن پرتگالی از کهکشانی‌ها و پیوستنش به یوونتوس همچنان ادامه دارد.

روز گذشته نسخه آنلاین نشریه «اینفولیبره» اسپانیا فصلی جدید از تخلفاتی که در قراردادهای میان رونالدو و رئال مادرید وجود داشته پرده برداشت، همان تخلفاتی که رونالدو را چند سال به دردسر انداخت و در نهایت او را مجبور به پرداخت جریمه‌ای هنگفت برای نجات از حبس دو ساله کرد.

اینفولیبره براساس تحقیقات مختلف صورت گرفته توسط مؤسسه فوتبال لیکس - مؤسسه‌ای که آمار و اسناد محرمانه مربوط به رقم قرارداد و حقوق بازیکنان معروف را افشا می‌کند - نوشته است که باشگاه رئال مادرید با نگارش دو نامه، به رونالدو ضمانت داده که صرفنظر از هر اقدامی که اداره خزانه‌داری اسپانیا انجام دهد، او تمام حقوق خالص خود را به صورت تمام و کمال دریافت خواهد کرد.

رونالدو پس از شدت گرفتن اختلافاتش با اداره دارایی و دادستانی اسپانیا، در تابستان سال 2018 رئال مادرید را به مقصد یوونتوس ترک کرد هرچند کمتر از یک سال بعد با دادگاه رسیدگی کننده به پرونده تخلف مالیاتی‌اش به توافق رسید و به جای رفتن به زندان، جریمه نقدی معادل آن را پرداخت کرد.

مرتبط:

بیستمین گل فصل رونالدو در 600مین بازی لیگ+عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر