22:05 18 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی آلمانی لیورپول شکست برابر چلسی را ضربۀ محکم و باورنکردی برای تیمش عنوان کرد.

به گزارش اسپوتنیک، تیم چلسی د‌ر ورزشگاه آنفیلد به میدان رفت و با نتیجه یک بر صفر با گل میسون مونت، لیورپول را شکست داد.

پس از پایان این بازی یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول در نشست خبری حاضر شد و در مورد اتفاقات شب گشته صحبت کرد. کلوپ در آغاز صحبت‌هایش شکست شاگردانش برابر چلسی را باونکردنی خواند و آن را ضربۀ بزرگ برای تیمش عنوان کرد.

کلوپ در این باره گفت:«واقعا باورنکردنی بود. نمی توانیم بگوییم فقط در خانه شکست می خوریم. متأسفانه نمی توانیم بگوییم مشکل ما فقط مختص به بازی های خانگی است. این فقط به آنفیلد یا خانه مربوط نیست و مشکلی کلی است. باید در لحظات تعیین کننده بهتر عمل کنیم. در این لحظات باید کیفیت خودمان را نشان بدهیم و اغلب این کار را نمی کنیم.».
کلوپ در ادامه گفت:«اصلا روی اهداف تیم تمرکز نداریم. ما باید راهی برای برنده شدن پیدا کنیم و اکنون شبیه تیمی بازی می کنیم که سردرگم است. این باخت خیلی روحیه تیم را خراب کرد چون انتظار داشتیم بعد از بردی که هفته قبل به دست آوردیم در مسیر درست قرار بگیریم. من امیدوارم تیم به خودش بیاید و در ادامه بتواند بلند شود».

لیورپول در دیدار بعدی باید برابر فولام به میدان برود که در تلاش برای بقا در لیگ برتر است. در ادامه این تیم باید در لیگ قهرمانان دیدار برگشت خود را با لایپزیگ انجام دهد جایی که سرخ‌ها در بازی رفت با دو گل در زمین حریف به برتری رسیدند.

 

مرتبط:

لیورپول 0 – چلسی 1؛ جدال مربیان آلمانی را توخل برد
یک رکورد تلخ تاریخی برای لیورپول پس از 128 سال
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر