01:05 14 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

قهرمان مبارزات دستۀ سبک وزن جهان بزرگ‌‌ترین ترس فوق ستاره یوونتوس را فاش کرد.

به گزارش اسپوتنیک، دوستی حبیب نورمحمدوف و کریستیانو رونالدو آنقدر صمیمی است که این دو تقریبا روزانه با یک دیگر صحبت می‌کنند. این دو نفر پیش از این با یکدیگر عکس هم گرفته بودند اما مشخص نشده بود که نزدیکی رابطه آنها چقدر است.

اکنون قهرمان مبارزات دسته سبک وزن جهان بزرگترین ترس فوق ستاره پرتگالی را فاش کرده است. با این وجود، نورمحمدوف در مصاحبه‌ای فاش کرد که او روزانه با رونالدو گفتگو می‌کند و همانگونه که گفته شد درباره بزرگترین ترس او نیز صحبت کرده است.

قهرمان بدون شکست داغستانی در این خصوص بیشتر گفت:«من و رونالدو تقریبا همه روز با هم صحبت می‌کینم. اما زمانیکه یکدیگر را ملاقات کردیم درباره انگیزه‌های ما و اینکه آنها از کجا می‌آیند به بحث می‌پردازیم. کریس به من گفت که پسرش می‌خواهد جانشین او شود. وقتی رونالدو بچه بود، تنها آرزویش داشتن یک چکمه ساده داشت اما اکنون پسرش همه چیز دارد».
حبیب صحبت‌هایش اینگونه ادامه داد:«رونالدو می‌ترسد که پسرش انگیزه و اراده مشابه او را نداشته باشد. همه با این اراده است که هدایت می شوند. این که تمایل به دست یابی به موفقیت ها را احساس کنید. وقتی همه چیز در اختیار دارید طبیعتاً یافتن انگیزه مناسب نیز دشوار خواهد بود».

دارنده کمربند قهرمانی دسته سبک‌وزن سازمان UFC چندی پیش گفته بود اگر کریستیانو رونالدو در داغستان به دنیا می‌آمد، قهرمان یو‌اف‌سی می‌شد.

مرتبط:

حبیب نورمحمدوف: رونالدو اگر در داغستان به دنیا می‌آمد قهرمان UFC می‌شد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر