06:05 21 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

کریم بنزما ستاره فرانسوی رئال مادرید، امروز در تمرینات گروهی اشتراک کرد و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، این بازیکن در دربی بازی خواهد کرد.

به گزارش اسپوتنیک، چندی قبل و در جریان پیروزی 0-2 رئال مادرید برابر والنسیا، کریم بنزما ستاره فرانسوی کهکشانی‌ها مصدوم شد و سه دیدار آخر این تیم را در رقابت‌های لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا از دست داده است.

این بازیکن از سه روز قبل تمرینات انفرادی را آغاز کرده و به نظر می‌رسد که از مصدومیت رهایی یافته است. بازگشت بنزما اما به میادین ممکن چند روز دیگر را در بر بگیرد زیرا او هنوز به شرایط ایده‌آل خود نرسیده است.

رئال مادرید که قرار است یکشنبه در ورزشگاه واندا میترو پولیتانو به مصاف اتلتیکومادرید صدرنشین جدول لالیگا برود، امیدوار است این بازیکن گُلزن خود را در اختیار داشته باشد و خط حمله تیم را رهبری کند.

به نظر می‌رسد که باز نزدیک شدن به برگزاری این دیدار مهم، امیدهای رئال مادرید برای حضور این ستاره فرانسوی در دربی افزایش یافته است زیرا او امروز در تمرینات گروهی حضور پیدا کرد و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، این بازیکن در دربی بازی خواهد کرد.

از سویی هم کارواخال، ماریانو، هازارد و راموس در تمرینات گروهی حضور پیدا نکردند و غیبت هر چهار نفرشان در بازی یکشنبه قطعی است.

مرتبط:

زیدان: "بنزما و هازارد بهتر هستند اما آماده نیستند"
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر