00:35 17 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

تونی کروس هافبک آلمانی رئال مادرید، در گفت‌وگو با والتر اشتاین مایر مدعی شد که او به دلیل داشتن چشم‌های آبی به حمایت از نازی‌ها متهم شده است.

به گزارش اسپوتنیک، اخیرا کلیپ جالبی در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که در این کلیپ، فحاشی و پیام های توهین آمیزی که به برخی بازیکنان فوتبال فرستاده شده اشاره می شود و به نوعی در زمینه مبارزه با توهین و فحاشی سایبری، فرهنگ سازی می شود.

تونی کروس هافبک رئال مادرید هم بخشی از این کلیپ است که یکی از توئیت های توهین آمیز به وی خوانده می شود:"امیدوارم که در جهنم بمیری"!

ستاره رئال مادرید امروز در این مورد با فرانک والتر اشتاین مایر رییس جمهوری فدرال آلمان در گفت‌وگوی زنده انستاگرام، به بحث پرداخت و مدعی شد که جنجالی‌های زیادی در شبکه‌های اجتماعی داشته و اتهاماتی از جمله حمایت از نازی‌ها به او زده شده است.

او در این مورد گفت:" پس از جام جهانی 2018 گفتم که از نحوه جدایی اوزیل از تیم ملی آلمان خوشم نیامد و در آن زمان خیلی ها برچسب «نازی بودن» را به من زدند. بلوند بودم و چشمان آبی داشتم و به همین خاطر از نظر خیلی ها نازی بودم. برایم خیلی سخت بود که با این شرایط کنار بیایم. در حال حاضر هر فردی می‌تواند پشت یک اکانت جعلی پنهان شود و بدون هیچ مانعی به دیگران توهین کند. احتمالا تو (اشتاین مایر) نیز چنین چیزی را تجربه کرده ای چرا که سیاستمداران هم مصؤن نیستند".

مرتبط:

آمار درخشان «تونی کروس» در خط میانی رئال
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر