03:58 14 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

در صورتی که فرناندز به عنوان بهترین بازیکن فصل لیگ برتر انگلیس شناخته شود، منچستریونایتد مجبور است نزدیک به 5 میلیون پوند به اسپورتینگ لیسبون پرداخت کنند.

به گزارش اسپوتنیک، برونو فرناندز ستاره پرتگالی منچستریونایتد، با توجه به درخششی که در فصل جاری دارد، ممکن است در پایان فصل جایزه بهترین بازیکن فصل لیگ برتر انگلیس را دریافت کند و در صورت محقق شدن این امر شیاطین سرخ ضرر بزرگی را متقبل خواهند شد.

فرناندز که با 46.6 میلیون پوند از لیسبون به جمع شیاطین سرخ پیوست، در صورت تحقق تمامی بندهای قرارداد، مبلغ جذب‌اش تا 67.8 میلیون پوند افزایش خواهد یافت.

براساس گزارش تایمز، یکی از بندهای قرارداد این بازیکن پرتگالی پرداخت 4.2 میلیون پوند در صورت انتخاب شدن به عنوان بازیکن سال لیگ انگلیس یا حضور او در جمع سه نامزد نهایی توپ طلا است.

فرناندز در حال حاضر با 15 گُل در کنار 10 پاس گل یکی از بهترین‌های لیگ برتر است و فقط محمد صلاح از لیورپول با 17 گُل بیشتر از او گُلزنی کرده، در حالی که کوین دی‌بروینه از منچسترسیتی و هری کین از تاتنهام او با 10 پاس گُل با این بازیکن برابر اند.

اسپورتینگ در حال حاضر 8.4 میلیون پوند اضافی از بندهای قرارداد این بازیکن دریافت کررده که مربوط به تأثیر مثبت فرناندز در ترکیب ثابت یونایتد بوده است.

این باشگاه سال گذشته 4.2 میلیون پوند پس صعود یونایتد به لیگ قهرمانان و 4.2 میلیون پوند اضافی بخاطر رسیدن این بازیکن به 25 بازی در ترکیب ثابت یونایتد دریافت کرد.

تاکنون، انتقال فرناندز 55 میلیون پوند برای یونایتد در پی داشته و این بازیکن در 62 بازی 34 گل برای یونایتد به ثمر رسانده است.

مرتبط:

نراتزوری در دو راهی؛ یا 43 میلیون به یونایتد بدهد یا بازیکن دلخواه
خبر بد به میلان؛ غیبت زلاتان در دیدار رفت برابر یونایتد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر