13:19 04 اگست 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

لوکا یوویچ ستاره صربستانی رئال مادرید که به صورت قرضی در اینتراخت فرانکفورت توپ می‌زند، در گفت‌وگو به نشریه بیلد احتمال بازگشت به مادرید را رد نکرد.

به گزارش اسپوتنیک، لوکا یوویچ تابستان گذشته و پس سپری کردن یک دوره ناکام در رئال مادرید، به اینتراخت فرانکفورت به صورت قرضی بازگشت و در حال حاضر از حضور در این تیم آلمانی لذت می‌برد و همچنان می‌درخشد.

یوویچ
© Sputnik / Александр Вильф

این ستاره صرب که هرگز درخشش خودش در آلمان را در اسپانیا تکرار کرده نتوانست، امروز در گفت‌وگویی با بیلد، احتمال بازگشت به مادرید را رد نکرد.
او در این گفت‌وگو در موارد مختلف صحبت کرد و مدعی شد که بازگشت به اینتراخت فرانکفورت تصمیم درستی بوده و همه چیز در آلمان برای او مناسب است.

یوویچ در مورد وضعیت گفت:" من طی دو سال گذشته خیلی بازی نکرده بودم، بنابراین اولین کاری که باید انجام می‌دادم این بود که روی تناسب اندامم کار کنم. من همیشه تا جایی که می‌توانم تمرین می کردم و تا خودم را به آمادگی کامل برسانم. هنوز هم به صورت کامل آماده نیستم، البته در سطحی که قبلاً بودم. هنوز توانائی لازم را ندارم تا 90 دقیقه کامل بازی کنم. اما سعی می کنم هرچه زودترشرایط را تغییر دهم. هر روز احساس بهتری دارم  و فکر می‌کنم در مسیر درست قرار دارم".
او در مورد بازگشت به اینتراخت فرانکفورت گفت:" من فکر می کنم بازگشت به اینجا را می‌توان پیشرفت دانست و شکی نیست که این حرکت درستی برای من بود زیرا در اینجا چیزهای زیادی برای من مناسب است. اما نکته اصلی این است که تیم موفق است. اگر تیم خوب باشد، این برای من نیز خوب است. هر بار که تیم برنده می‌شود برای من یک قدم به جلو است. مطمئناً من دوست دارم در آن نیز نقشی داشته باشم و به تیم کمک کنم".

ستاره صرب در مورد آینده گفت:" وقتی فصل تمام شود به آن فکر می‌کنم. در حال حاضر من فقط به اینتراخت فکر می‌کنم و می‌توانم در بازی های بعدی خوب بازی کنم. اساساً همه چیز ممکن است، زیرا شما هرگز نمی‌دانید در فوتبال حرفه ای چه اتفاقی می‌افتد".
یوویچ در مورد حضور در ترکیب ثابت اینتراخت فرانکفورت گفت:" وقتی من به اینجا آمدم، از همان ابتدا کاملاً مشخص بود که آن‌ها علاقه‌مند اند تا تناسب از لحاظ فزیکی تقویت شوم. حالا من مداوم با مربی در تماس هستم. تیم در حال موفقیت است و سیستم بازی خوب کار می‌کند، بنابراین قابل درک است که سبک تغییر زیادی نخواهد کرد. اما من فکر می‌کنم می‌توانم نقشی در تیم پیدا کنم. ما تا پایان فصل بازی‌های داریم و می‌توانم در ترکیب ثابت قرار گیرم".

یوویچ در حالی به تیم اینتراخت فرانکفورت بازگشته که آندره سیلوا مهاجم پرتگالی این تیم در موقعیت بسیار خوبی قرار دارد و توانسته با 19 گُل زده در رده دوم جدول بهترین گُلزنان بوندسلیگا قرار گیرد.

مرتبط:

بحران مصدومیت در رئال؛ آیا انتقال قرضی یوویچ و اودگارد درست بود؟
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر