14:18 04 اگست 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

روملو لوکاکو مهاجم بلجیمی اینترمیلان، در فصل جاری درخشش بسیار خوبی داشته و تأثیر به سزایی در صدرنشینی نراتزوری در فصل جاری داشته است.

به گزارش اسپوتنیک،  اینترمیلان این روزها با 4 امتیاز اختلاف نسبت به آث میلان بحران زده‌ در صدر جدول سری‌آ قرار دارد و قطعاً این صدرنشینی را مدیون درخشش ستارۀ بلجیمی خود یعنی روملو لوکاکو است.


بازیکن بلجیمی در این فصل 18 گل زده و 7 پاس گل داده و همین موضوع سبب شده این بازیکن در فهرست تأثیرگذارترین بازیکن سری‌آ در صدر قرار گیرد.
در حالی‌که رونالدو با 20 گل در 21 بازی لیگ ایتالیا بهترین گلزن فصل بوده است اما به دلیل پاس گُل کمتر( 3 پاس گُل) در رده دوم تأثیرگذارترین قرار گرفته است.
لوئیز موریل از آتالانتا با 15 گل و شش پاس گل روی 21 گل تاثیر مستقیم گذاشته و در رتبه سوم رده‌بندی تأثیرگذارترین بازیکنان سری قرار دارد.
در رده‌های بعدی نیز بازیکنانی زیر قرار دارند.
لاوتارو مارتینز با 13 گل و 5 پاس گل،هنریک مخیتاریان با 9 گل و 8 پاس گل، آندره آ بلوتلی با 11 گل و 5 پاس گل، دووان زاپاتا با 9 گل و 6 پاس گل، لورنزو اینسینیه با 11 گل و 4 پاس گل، فرانچسکو کاپوتو با 11 گل و 4 پاس گل،  زلاتان ابراهیموویچ با 14 گل و 1 پاس گل، قرار دارند.

مرتبط:

ابراهیموویچ: مشکل شخصی با لوکاکو ندارد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر