20:22 31 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ایکر کاسیاس سنگربان سابق رئال مادرید، مدعی شد که کهکشانی‌ها برای کسب عنوان قهرمانی، نیاز به پیروزی برابر اتلتیکومادرید دارند.

به گزارش اسپوتنیک، اتلتیکومادرید فردا شب در ورزشگاه واندا میتروپولیتانو و در دربی مادرید، میزبان رقیب همشهری خود رئال مادرید است و برای افزایش شانس خودش برای کسب عنوان قهرمانی رقابت‌های لالیگا، نیاز به پیروزی در این دیدار دارد.


رئال مادرید نیز برای ماندن در کورس قهرمانی و دفاع از عنوان خودش به پیروزی در این دیدار می‌اندیشد و شاگردان زیدان تلاش خواهند کرد تا همانند دیدار رفت، شاگردان زیدان را شکست دهند.
با توجه به بحران مصدومیت و فُرم نچندان خوب رئال مادرید، بسیاری از کارشناسان شانس اتلتیکو را برای پیروزی در این دیدار بیشتر می‌دانند اما کاسیاس معتقد است با وجود وضعیت خوب روخی بلانکو، کهکشانی‌های برای قهرمانی باید در این دیدار به برتری برسند.

او در این مورد گفت:" امیدوارم یک مسابقه زیبا را تماشا کنیم و هواداران از مشاهده آن لذت ببرند. تقابل های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید همواره جذاب هستند. البته من امیدوارم که رئال مادرید پیروز شود تا فاصله را در صدر جدول کاهش داده باشد زیرا اتلتیکو واقعاً شرایط خوبی را پشت سر می‌گذارد. ما احتیاج خواهیم داشت به آن ها نزدیک شویم تا برای کسب قهرمانی امیدوار باشیم".

این در حالی‌ست که رئال مادرید در دیدار رفت در ورزشگاه آلفردو دی استفانو، برابر اتلتیکو به برتری رسیده بود.

مرتبط:

وفاداری هافبک آلمانی به رئال مادرید
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر