07:38 20 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

زلاتان ایبراهیموویچ می‌گوید در صورتی که پائولو مالدینی درخواست بدهد، حاضر است با میلان تمدید کند.

به گزارش اسپوتنیک، زلاتان ایبراهیموویچ ستاره سویدنی میلان امسال 40 ساله خواهد شد، ولی هنوز آنقدر آماده هست که پیشنهاد تمدید قرارداد با باشگاه را داشته باشد.

زلاتان در مصاحبه جدیدش شرط ماندنش در میلان را اینطور بیان کرده است:«باید ببینم چه خواهد شد. اگر پائولو مالدینی بخواهد، من آماده ماندن هستم. با این حال فصل طولانی است و بازی‌های زیادی باقی مانده. این تیم تنها تیمی است که به من احساس هیجان می‌دهد. می‌خواهم به هم‌تیمی‌های چیزهایی بیاموزم و راهنمایی برای آنها باشم».
ابراهیموویچ در پایان درباره دوران حرفه‌ای‌اش اظهار داشت:«من با فوتبالیست‌های بزرگی بازی کرده‌ام. وقتی با آژاکس قرارداد امضا کردم، روی خودم فشار حس می‌کردم. در آنجا انتظار داشتند من کارهایی را کنم که فن‌باستن در این تیم انجام داده بود اما من در سطح او نبودم. فن‌باستن مهاجم کاملی بود که تاریخ‌سازی کرد. او یکی از بهنرین بازیکنان تاریخ است».

ستاره 39 ساله میلان با وجود مصدومیت خود را به هم‌تیمی هایش در بازی برابر ورونا رساند، جایی که روسونری توانست 2-0 هلاس ورونا را شکست دهد. او در این فصل در 21 بازی آمار 16 گل‌زده را از خود برجای گذاشته است.

قرارداد کنونی او با روسونری در پایان فصل به پایان می‌رسد.

مرتبط:

در آستانه‌ی 40 سالگی؛ زلاتان به تیم ملی سویدن برمی‌گردد؟
بازگشت زلاتان به تیم ملی پس از 5 سال + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر