05:16 21 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

فوق ستاره بارسلونا به دلیل تعداد کارت‌های زردی که در این فصل گرفته، ممکن است ال‌کلاسیکوی برگشت را از دست دهد.

به گزارش اسپوتنیک، پیروزی های یک هفته اخیر بارسلونا برابر سویا و البته بازگشت درخشان آبی‌اناری‌ها مقابل این تیم در کوپا دل ری، اکنون شرایط آیده‌آلی در رختکن نیوکمپ حاکم شده است.

بارسلونا اکنون به دنبال کسب موفقیت در رقابت‌های داخلی فوتبال اسپانیا است. در این میان اما، لیونل مسی، فوق ستاره این تیم در این فصل چهار بار کارت زرد گرفته است.

مسی اگر یک کارت دیگر مقابل اوساسونا دریافت کنند، دیدار بعدی بارسلونا در خانه مقابل هوئسکا در هفته آینده را از دست داده و البته خطر از سرشان رفع می شود. پس از هوئسکا، کاتالان ها در سن سباستین به مصاف رئال سوسیداد می روند که بازی فوق العاده دشواری محسوب می شود.

در ادامه دیدار مقابل رئال وایادولید در نیوکمپ در پیش است که خیلی سخت نیست و در صورت نبود مسی و دی ینگ نیز بارسلونا احتمالا نتیجه خواهد گرفت. پس از این دیدارها، بازی حساس ال کلاسیکو در پایتخت پیش روی بارسلونا خواهد بود و غیبت لئو مسی شرایط را برای رونالد کومان دشوار خواهد ساخت.

بدین ترتیب این امکان وجود دارد که اگر این بازیکنان تا آن مقطع هنوز کارت پنجم را نگرفته بودند، کومان به آنها در مقابل وایادولید استراحت دهد تا از حضور مسی و دی یونگ در مسابقه حساس مقابل رئال مادرید اطمینان حاصل کند.

مرتبط:

دستیار کومان: خطاهایی که روی مسی می‌شود، در هالند کارت سرخ دارد
توافق 65درصدی اعضای بارسلونا بر ضرورت حفظ لیونل مسی
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر