ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

در آستانۀ دیدار برگشت با بارسلونا، سرمربی پاریسن‌جرمن در گفت‌وگویی مدعی شد که تا پایان مرگ برای قهرمانی در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، خواهد جنگید.

به گزارش اسپوتنیک، پاریسن‌جرمن بامداد پنجشنبه، در ورزشگاه پارک د پرانس، میزبان بارسلونا در دیدار برگشت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا خواهد بود و با توجه به پیروزی 1-4 در دیدار رفت، بازی راحتی در پیش خواهد داشت.

پاریسی‌ها اما نگران این دیدار نیز هستند زیرا در سال 2016، بارسلونا یکی از دراماتیک‌ترین کامبک‌ها دنیا را برابر پی‌اس‌جی رقم زده است.

در آستانۀ این دیدار مهم، مائوریسیو پوچتینو، سرمربی پاریسن‌جرمن در گفت‌وگویی مدعی شد که اصلاً نگران این دیدار نیست و تا پایان مرگ برای قهرمانی در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، خواهد جنگید.

او در این مورد گفت:" واضح است که باشگاه این جاه طلبی را دارد که لیگ قهرمانان را ببرد. با این حال تیم های زیادی به دنبال این جام هستند و شرایط اصلا آسان نیست. از طرفی ما از مسئولیت هایی که بر دوش ما است آگاه هستیم و تا پای مرگ برای رسیدن به جام لیگ قهرمانان می جنگیم".

پوچتینو در حالی برای قهرمانی در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا ابراز امیدواری کرده است که فصل گذشته پی‌اس‌جی با توماس توخل به فینال این رقابت‌ها راه‌یافت اما با شکست برابر بایرن مونیخ در کسب عنوان قهرمانی ناکام ماند.

مرتبط:

پوچتینو به فکر غارت از اولدترافورد؛ دخیا جانشین ناواس می‌شود؟
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر