14:43 13 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

دیدیه دشان سرمربی تیم ملی فرانسه، در گفت‌وگویی به حمایت از ستاره‌های تیمش پرداخت اما هشدار داد که ببیند جوانان بهتر کار می‌کنند، با نادیده گرفتن بازیکنان باتجربه، به آن‌ها فرصت خواهد داد.

به گزارش اسپوتنیک، این روزها کشور فرانسه ستاره‌های با کیفیت، خوب و خلاق بسیار زیاد دارد که می‌شود از بهترین‌های آن سه تیم بسیار خوب و رقابتی ساخت. حضور این همه ستاره سبب شده تا «دیدیه دشان» سرمربی تیم ملی این کشور کار دشواری برای انتخاب بازیکنان اصلی تیمش داشته باشد.

دشان که هنوز به بازیکنانی تیمش که با آن‌ها قهرمان جام جهانی 2018 روسیه شد، اعتماد کامل دارد و با وجود این که برخی از آن‌ها در فُرم خوب خود شان قرار ندارند، از آن‌ها حمایت می‌کند.

آنتوان گریزمن و پُل پوگبا دوستاره خروس‌ها هستند که در باشگاه‌ها شان شدیداً مورد انتقاد قرار دارند و هر روز این انتقاد‌ها بیشتر از قبل می‌شود، اما دشان مدعی‌ست که آن‌ها بزودی به شرایط ایده‌آل شان بر خواهند گشت.

او در مورد گریزمن گفت:" ممکن است او در بهترین شرایط نباشد اما این موضوع کیفیت او را زیر سوال نمی‌برد. به نظر من زیر سوال بردن حضور او در تیم ملی فرانسه، کاری‌ست ناشایسته".
دشان در ادامه در مورد پوگبا پرداخت و گفت:" در ماه نوامبر، او یک روزهای دشواری را با منچستر یونایتد را پشت سر می‌گذاشت.  حضور او در کنار ما باعث تقویتش شد و او عملکرد بسیار خوبی مقابل پرتگال ارائه کرد.  قضیه گریزمن نیز همین‌گونه، مسئله اعتماد است".
سرمربی تیم ملی فرانسه در ادامه به هر دو بازیکن هشدار نیز داد و گفت:" بازیکنان باید به بدانند که رقابت وجود دارد.  اگر یک زمان حس کنم که یک جوان با تجربه کمتری می تواند چیز بیشتری به تیم اضافه کند از استفاده از او دریغ نخواهم کرد".

مرتبط:

دشان: گریزمن در بارسا شدیداً تحت فشار است
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر