19:59 04 اگست 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

روسونری تصمیم دارد در پایان فصل قرارداد زلاتان ابراهیموویچ را تمدید و یک مهاجم جوان دیگر به خدمت بگیرد تا در فصل جدید برای کسب اسکودتو بجنگد.

به گزارش اسپوتنیک، قرارداد زلاتان ابراهیموویچ تا پایان فصل با میلان اعتبار دارد و درخشش این مهاجم 39 ساله سبب شده تا مدیران روسونری به فکر تمدید قرارداد او برای یک فصل دیگر باشند.
با توجه به تمایل زلاتان برای تمدید قرارداد، مدیران باشگاه میلان طرحی برای فصل جدید ریخته اند که در کنار تمدید با مهاجم کهنه‌کار، یک مهاجم جوان نیز به خدمت خواهند گرفت تا برای کسب اسکودتو با قوت بیشتر بجنگند.
براساس گزارش کوریره دلا سرا، سران میلان می‌دانند که تمدید قرارداد با ابراهیموویچ بسیار مفید است اما این بازیکن که بزودی 40 ساله خواهد شد، توان حضور در تمامی بازی‌ها را نخواهد داشت، به همین منظور آن‌های می‌خواهند یک مهاجم جوان نیز به خدمت بگیرند تا کنار مهاجم سوئدی برای روسونری بازی کند.


یکی از گزینه های میلان برای تقویت خط جمله آندرا بلوتی است که البته خیلی سن کمی ندارد. دیگر گزینه میلانی‌ها هم میلن، بازیکن آیندهوون است.
این در حالی‌ست که میلان در آغاز فصل با زلاتان کار را بسیار خوب آغاز کرد اما با افت و مصدومیت این مهاجم با تجربه، روسونری نیز افت کرد و از رده نخست جدول به رده دوم سقوط کرد و حالا با 6 امتیاز کمتر نسبت به رقیب هم‌شهری شانس اندکی برای قهرمانی دارد.

مرتبط:

اگر میلان بخواهد، من آماده ماندن هستم
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر