13:07 03 اگست 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ریوالدو، اسطوره برازیلی باشگاه بارسلونا، مدعی‌ست که کامبک آبی‌اناری‌ها برابر پاریسن‌جرمن ناممکن است.

به گزارش اسپوتنیک، بارسلونا فردا شب در ورزشگاه پارک د پرانس، به مصاف پاریسن جرمن خواهد رفت و با توجه به شکست سنگین 1-4 در ورزشگاه نیوکمپ، کار دشواری در برابر حریف قدرتمند خود برای صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان اروپا، خواهد داشت.

درخشش این تیم در رقابت‌های لالیگا و کامبک برابر سویا در دور نیمه‌نهایی رقابت‌های کوپا دل‌ری سبب شده تا هواداران این تیم به کامبک برابر پاریسی‌ها نیز خوشبین باشند.

ریوالدو، اسطوره برازیلی باشگاه بارسلونا اما مدعی‌ست که کامبک آبی‌اناری‌ها برابر پاریسن‌جرمن با توجه به میزبانی تیم فرانسوی، ناممکن خواهد بود.

او در این مورد Betfair گفت:" تصور نمی‌کنم بارسلونا بتواند برابر پاریسن‌جرمن کامبک بزند. من حتی نمی‌دانم که آیا خود بازیکنان هم به رقم خوردن کامبک اعتقاد دارند یا خیر. فکر می‌کنم برای بارسلونا غیر ممکن است که چهار گل در پارک د پرانس بزنند. من واقعاً انتظار نداشتم که در بازی رفت و در غیاب نیمار و آنخل دی ماریا پاریسن‌جرمن بتواند بارسلونا با نتیجۀ سنگین شکست دهد".

این در حالی‌ست که در فصل 2016- 2017، بارسلونا در شرایط دشوارتر موفق به کامبک برابر پاریسن‌جرمن شد و این تیم را از گردونه رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا حذف کرد.

مرتبط:

اولویت‌های کاری رییس جدید بارسا: متقاعد کردن مسی، مدیریت بحران مالی و لاماسیا
تایید شد؛ نیمار غایب بزرگ پی‌اس‌جی در بازی برابر بارسا
رسمی؛ فهرست بازیکنان بارسا برای جدال حساس برابر پی‌اس‌جی + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر