14:07 04 اگست 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی بارسلونا بعد از حذف شدن از لیگ قهرمانان اروپا درباره مسی هم صحبت کرد.

به گزارش اسپوتنیک، بارسلونا در دیدار برگشت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در خانه پاری‌سن‌‌جرمن به تساوی یک بر یک رسید تا با توجه به قبول شکست 4 بر یک در دور رفت از گردونه رقابت‌ها خارج شود.

رونالد کومان در مورد حذف بارسلونا از لیگ قهرمانان اروپا اظهار کرد:«با اینکه حذف شدیم اما حس خوبی داریم چون فرصت سخت کردن کار پی‌اس‌جی را داشتیم. در نیمه اول می‌توانستیم برنده از زمین بیرون بیاییم و اگر برتری 2 بر یک را رقم می‌زدیم در نیمه دوم با شرایط روحی بهتری بازی می‌کردیم. حق بارسا برتری در خانه پاری‌سن‌ژرمن بود و البته که در بازی رفت نباید 4 بر یک بازنده می‌شدیم».
سرمربی هالندی در ادامه گفت:«فرصت‌های گلزنی در دیدار برگشت بیشتر از موقعیت‌های گلزنی پاری‌سن‌ژرمن در بازی رفت بود و دلیل حذف بارسلونا این بود که در بازی رفت حریف از بخت‌های گلزنی‌اش استفاده کرد اما بازیکنانم در این زمینه ناموفق بودند. درخشش کیلور ناواس درون دروازه پاری‌سن‌جرمن هم به این تیم کمک کرد تا به دور بعد صعود کند و نمی‌توانم از عملکرد بازیکنان ناراضی باشم».
سرمربی بارسلونا در خصوص پنالتی لیونل مسی که تبدیل به گل نشد و آینده این بازیکن در این تیم بیان کرد:«در زمان حساسی پنالتی گل نشد اما کلیدی نبود و از این دست اتفاقات در فوتبال رخ می‌دهد. مسی در جریان پیشرفت‌های بارسلونا قرار درد و می‌ئاند بهتر از این هم می‌شویم. او نباید به آینده این تیم تردید داشته باشد».

کومان در پایان درباره پنالتی‌ای که مسی خراب کرد، گفت:«این برای اولین بار نبود که دروازه بان رقیب بهترین بازیکن زمین بود. آن پنالتی برای تیم مهم بود چون گل نشدن آن کار را برای تیم سخت کرد. ما این فرصت را از دست دادیم ولی عملکرد کلی تیم خوب بود».

در این دیدار لیونل مسی که زننده گل تساوی تیمش به زیبایی هر چه تمام‌تر بود یک ضربه پنالتی را هدر دارد تا بارسا نتواند امیدوار به جبران شکست بازی رفت باشد.

 

 

مرتبط:

برای نخستین‌بار در 16 سال اخیر؛ غیبت همزمان مسی و رونالدو در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان + عکس
رییس جدید بارسا: این تیم مایۀ افتخار است؛ بازی خوبی به نمایش گذاشتیم
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر